Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Uçuşları Kütahya ve Çevresindeki İller/ Ege Bölgesi

resawlin

Pupa
25 Şub 2021
10
4
30
22
LV
0

Bugün itibariyle Kütahya il genelinde sıcaklıklar artmakta ve karlar neredeyse tamamen eridi. Mart sonu nisan başı gibi olması beklenen uçuşlar geç yağan kardan dolayı daha ilerilere doğru gider mi? Önüzdeki hafta boyunca 5 C ve 16 C arasında değişen sıcaklıklar öngörülmekte. Bölgede bulunup bilgisi olan veya uçuş gözlemleyenler konuya katkıda bulunarak hem beni hem hitap edilen illerdeki takipçileri bilgilendirebilirler. Teşekkürler.

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Messorların ben yağmurdan sonra uçtuklarına şahit oldum her zaman. Yani sıcaklıklar bir tık yükseldiğinde yağmur vb. yağarsa messorlar büyük ihtimalle uçmaya başlayacaktır.

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Bugün itibariyle Kütahya il genelinde sıcaklıklar artmakta ve karlar neredeyse tamamen eridi. Mart sonu nisan başı gibi olması beklenen uçuşlar geç yağan kardan dolayı daha ilerilere doğru gider mi? Önüzdeki hafta boyunca 5 C ve 16 C arasında değişen sıcaklıklar öngörülmekte. Bölgede bulunup bilgisi olan veya uçuş gözlemleyenler konuya katkıda bulunarak hem beni hem hitap edilen illerdeki takipçileri bilgilendirebilirler. Teşekkürler.
Kesin konuşmak yanlış olur ama hava sıcaklığı 20c ye yaklaşınca bulma ihtimalin olur

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt