Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

MESSOR❤️

• Konbuyu başlatan KOMA
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:05

KOMA

Media
25 Haz 2020
65
23
50
24
LV
0

GÖZÜMÜZ GÖNLÜMÜZ AÇILSIN
IMG_20200629_232904.jpg
IMG_20200629_232855.jpg

KOMA

Media
25 Haz 2020
65
23
50
24
LV
0

BU ARADA BURDAN YONETICILERE SESLENIYIM YUKSEK KALITE RESIMLER ÇEKİYORUZ BIR RESİM 12 MB 15 MB OLUYOR ATILMIYOR BUNA BIR AYAR YAPABILIRMISINIZ :D

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

benim messorlar 3 aydır yumurtaları büyümedi hep yumurta larva olmadılar nedeni ne olabilir ben 1 ay hiç dokunmadım hatta.Hatta ben bunları arkadaşımdan aldım ondakiler 15 işçi yapmış benimkiler hala yumurta nedeni ne olabilir.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

BU ARADA BURDAN YONETICILERE SESLENIYIM YUKSEK KALITE RESIMLER ÇEKİYORUZ BIR RESİM 12 MB 15 MB OLUYOR ATILMIYOR BUNA BIR AYAR YAPABILIRMISINIZ :D

Bunun çözümü mevcut, forumun arama bölümüne "Yüksek Boyutlu Görsel Yükleme" yazarak bu konu hakkında çözüme ulaşabilirsiniz :D

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Ah benim koca yürekli hobicim emin ola bende yüksek limitlere müsade etmek istiyorum ancak 10MB boyutunda 3 fotoğraf eklersen ilgili konuyu açarken 30MB indirme yapması gerekir. Bu hem süre bakımından hemde Google amca tarafından hoş karşılanmıyor. Forum ilk kurulduğu zaman bu şekilde birkaç konu oluşturdu durum vahimdi ?
Kaliteyi düşürmeden paylaşım yapmak için fotoğraflara sıkıştırma işlemi uygulayabilirsiniz. ilgili konu -->

Ha buda olmaz derseniz fotoğrafı hızlıresim gibi fotoğraf yükleme platformuna paylaşır oradan link ile konuya ekleyebilirsiniz. (Henüz ayarları bitiremedim ama ilerleyen günlerde yüksek boyutlu dosya yüklemesine müsade edip dosyaları sunucuda biz sıkıştırma yapmayı düşünüyoruz :geek: )

KOMA

Media
25 Haz 2020
65
23
50
24
LV
0

Ah benim koca yürekli hobicim emin ola bende yüksek limitlere müsade etmek istiyorum ancak 10MB boyutunda 3 fotoğraf eklersen ilgili konuyu açarken 30MB indirme yapması gerekir. Bu hem süre bakımından hemde Google amca tarafından hoş karşılanmıyor. Forum ilk kurulduğu zaman bu şekilde birkaç konu oluşturdu durum vahimdi ?
Kaliteyi düşürmeden paylaşım yapmak için fotoğraflara sıkıştırma işlemi uygulayabilirsiniz. ilgili konu -->

Ha buda olmaz derseniz fotoğrafı hızlıresim gibi fotoğraf yükleme platformuna paylaşır oradan link ile konuya ekleyebilirsiniz. (Henüz ayarları bitiremedim ama ilerleyen günlerde yüksek boyutlu dosya yüklemesine müsade edip dosyaları sunucuda biz sıkıştırma yapmayı düşünüyoruz :geek: )
Hallettim hacı editörler sağolsun yardımcı oldu bundan sonra rahatım teskur ediyorum teskur teskur ?

Reptihobi

Media
27 Haz 2020
62
22
50
LV
0

benim messorlar 3 aydır yumurtaları büyümedi hep yumurta larva olmadılar nedeni ne olabilir ben 1 ay hiç dokunmadım hatta.Hatta ben bunları arkadaşımdan aldım ondakiler 15 işçi yapmış benimkiler hala yumurta nedeni ne olabilir.
cidden çok değişik ATC ye sorsana dmden

Users who are viewing this thread

Üst Alt