Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Multi queen messor outworlde atıldı ?

Caerliel

Media
26 Eki 2020
84
26
50
LV
0

Arkadaşlar arkadaşımın bana hediye ettiği multi queen messor kolonisi 20 civarı işçiye sahipti. Ardından ben outworlde bağladım koloniyi ve bir kraliçe dışarıya atıldı. Bende kabul edilmediğini düşünüp farklı bir tüpe aldım kraliçeyi. Öldürürler diye korktum açıkcası. Sizce bunu yaparak doğru mu yaptım ? Yoksa yanlışım mı var ? Yardım ederseniz sevinirim.

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Eğer işçiler başka koloniden ekleme değilse kesinlikle yanlış yapmışsın kraliçe kargo da strese girmiş olabilir ya da başka bi şekilde discorddaki bi arkadaşın kraliçesi outworlde çıkıp un kurdunu alıp yuvaya taşıyordu ? normal sayılabilir kraliçeyi geri outworllde bırak

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Dikkat etmemişim Multi demişsin kraliçeye saldırmıyorlarsa kalabilir sonrası koloniye bağlı messorlar genelde multi olmazlar

berkayr

Pupa
6 Tem 2021
67
27
30
LV
0

Gelişmeleri takip ediyorum hocam konu altında bilgilendirirseniz sevinirim.

Caerliel

Media
26 Eki 2020
84
26
50
LV
0

Gelişmeleri takip ediyorum hocam konu altında bilgilendirirseniz sevinirim.
@berkayr ara sıra kraliçe karıncalardan biri tohumların yanına gidiyor ve yumurtaya geri dönüyor. Ancak ikisi beraber yumurtaların başından ayrılmıyor. Bir kraliçe çıkıp tohumlarla ilgilenip geri dönüyor

Caerliel

Media
26 Eki 2020
84
26
50
LV
0

Messorlar genelde multi olmaz ama bu koloni olmuş. Dediğim gibi biri yumurtalarla ilgilenirken biri yumurtalardan ayrılıp, sonradan yumurtalara geri dönüyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt