Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Multi queen

Multi yapayim mi

• Yap

Oy: 3 37.5%
  • Yapma

Oy: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Üc tane kraliçem var ikisini multi yapmayi dusunuryorum yaparsan birbirleri oldurebilecekleri duydum riske atmak istemiyorum bundan sonra kralice bulmakta zor napmaliyim ?

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Çoğu tür zaten doğasında Multi oluyor ama hobi ortamında işler aynı şekilde gelişmiyor.. bir çok farklı türün multisini deneyen çok oldu forumda ama sonuç %80 hüsran :) kurucu aşamada sıkıntı olmaz beraber yumurtalarlar beraber yumurtları büyütürler ama işçiler çıkınca durum bir anda değişebiliyor ve tek bir kraliçe hayatta kalan kadar bi kaos yaşanıyor.. zaten o kraliçeleri yeni bulduysan %90 kış uykusu görmeden yumurtlamayacaklardır o yüzden hepsini farklı tüplerde 2 ay boyunca kış uykusuna yatırmalısın :)

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Tamam etsekkur ederim
Çoğu tür zaten doğasında Multi oluyor ama hobi ortamında işler aynı şekilde gelişmiyor.. bir çok farklı türün multisini deneyen çok oldu forumda ama sonuç %80 hüsran :) kurucu aşamada sıkıntı olmaz beraber yumurtalarlar beraber yumurtları büyütürler ama işçiler çıkınca durum bir anda değişebiliyor ve tek bir kraliçe hayatta kalan kadar bi kaos yaşanıyor.. zaten o kraliçeleri yeni bulduysan %90 kış uykusu görmeden yumurtlamayacaklardır o yüzden hepsini farklı tüplerde 2 ay boyunca kış uykusuna yatırmalısın :)
Tesekkur ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt