Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ne İle Nesleyebilirim?

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

Merhaba arkadaslar bu sabah ilk işçim çıktı,ben de unkurdu yok ama bol bol çekirge var ben bu çekirgeleri versem olur mu? Çekirgenin nekadarini vermem lazim? Kaç günde bir vermem lazim? Yardim ederseniz cok mutlu olurum :)

Benzer konular

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Türü ne karıncaların protein verme sıklığı ona göre değişir bir de un kurdu almanı öneririm daha sonra cekirgeye cok alışırsa koloni un kurdu yemekte sorun çıkabilir

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Merhaba arkadaslar bu sabah ilk işçim çıktı,ben de unkurdu yok ama bol bol çekirge var ben bu çekirgeleri versem olur mu? Çekirgenin nekadarini vermem lazim? Kaç günde bir vermem lazim? Yardim ederseniz cok mutlu olurum :)
Çekirge yi verebilirsin böcekgillerde protein oranı en yüksek olan böcek çekirge un kurdundan daha yararlı olacağını düşünüyorum ben bahçedenhep cekirge toplayıp veriyorum cok besleyici. Koloninin boyutuna göre yarısını veya tümünü verebilirsin

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

Çekirge yi verebilirsin böcekgillerde protein oranı en yüksek olan böcek çekirge un kurdundan daha yararlı olacağını düşünüyorum ben bahçedenhep cekirge toplayıp veriyorum cok besleyici. Koloninin boyutuna göre yarısını veya tümünü verebilirsin
Suan 1 tane isci 1 tane kralice var 2 gunde bir yarim cekirgr versem yeterli olur mu

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

Türü pheidol kac gunde bir vermem lazim onu ogrensem bile yeterli olur
çok küçük bir parça versen yeterli olur ama o tür çok besin ister şimdiden birşeyler depolamaya başla unkurdu morio çekirkege ne bulursan ben dün 100 işçili crematogaster kolonime 4 hamam böceği verdim 2 3 günlük idare eder cremalar pheidoleler çok besin ister diğer türler gibi naz yapmazlar o yüzden besin stoğunu ve türünü arttırman gerek

Users who are viewing this thread

Üst Alt