Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Nodus

subnautica

Yumurta
22 Haz 2021
42
13
15
LV
0

Arkadaşlar acil cata kraliçesi lazım istanbul içi olmalı yada yakın il camponotus aeitops verebilirim başka türlerde var ilgilenenler mesaj atsın lütfen

SM-A105F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzer konular

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar acil cata kraliçesi lazım istanbul içi olmalı yada yakın il camponotus aeitops verebilirim başka türlerde var ilgilenenler mesaj atsın lütfen

cata kraliçesi gönderebilirim isterseniz ücretsiz bir şekilde fakat gerekli koşulları sağlayabilecek misiniz

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

cata kraliçesi gönderebilirim isterseniz ücretsiz bir şekilde fakat gerekli koşulları sağlayabilecek misiniz
Bende kraliçeyi yaklaşık 10 gündür arıyorum sabahları bulamıyorum eğer gönderme imkanınız varsa banada gönderir misiniz 3 cataglyphis kraliçesi şuan şehir dışındayım 1 ay sonra alabilirim

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

elbette hocam evimin altı cata kraliçeleri ile doluyor bugünlerde 3 tane mi istiyorsunuz
Evet 3 tane istiyorum çünkü kargo sırasında ölme ve sonrasında da işçi cıkarmama sorunları olduğu için muğlaya dönünce dmden yazarım sana

subnautica

Yumurta
22 Haz 2021
42
13
15
LV
0

Ayrı bir tüpte işçide yollayabilir misiniz ve 2 adet kraliçe istesem çok şey mi istemiş olurum

Users who are viewing this thread

Üst Alt