Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Outworld nasıl yapılır

tolgakurt

Pupa
Yasaklanmış Üye
1 Eki 2022
61
6
30
LV
0

Selam hocalarım birazdan dışarı çıkıp malzemeler alacağım ama neler gerekli tüpü içine koyabileceğim bir outworld düşünüyorum ya da 5x5 yapabilirim
Altta olan videoda kullanılan kabın ismi nedir

Son düzenleme:

Benzer konular

Erdem

Süper Majör
Emektar
26 Mar 2022
106
99
105
Ödüller
2
LV
1

Outworld Yapmak İçin Gerekli Malzemeler:

(1) Bir Adet Peynir Kutusu.

(2) Taban Malzemesi Cinse Göre Değişebilir. Ben Messor'larda Genellikle Silis Kum'un Kullanılmasını Tavsiye Ediyorum.

(3) Pet Şişe Kapağı, Ben Test Tüpü Yerinden Oynamasın Diye Hafif Çakmakla Erittim Tüpü Bastırdım Yerini Yaptım.

(4) Zeytinyağı ve Bebek Pudrası Karışımı Yapıp Kenarlara Sürüyoruz Tırmanamıyorlar, Kapağı Açık Kalıyor Sorun Olmuyor.
Siz İsterseniz Peynir Kutusunun Kapağının Üstünü Kare Bir Şekilde Keserek Sineklik Alıp Sinekliği Kestiğiniz Yere Yapıştırıp Kapağı Kapatsanızda Olur
.

İyi Hobiler..🙂

tolgakurt

Pupa
Yasaklanmış Üye
1 Eki 2022
61
6
30
LV
0

Outworld Yapmak İçin Gerekli Malzemeler:

(1) Bir Adet Peynir Kutusu.

(2) Taban Malzemesi Cinse Göre Değişebilir. Ben Messor'larda Genellikle Silis Kum'un Kullanılmasını Tavsiye Ediyorum.

(3) Pet Şişe Kapağı, Ben Test Tüpü Yerinden Oynamasın Diye Hafif Çakmakla Erittim Tüpü Bastırdım Yerini Yaptım.

(4) Zeytinyağı ve Bebek Pudrası Karışımı Yapıp Kenarlara Sürüyoruz Tırmanamıyorlar, Kapağı Açık Kalıyor Sorun Olmuyor.
Siz İsterseniz Peynir Kutusunun Kapağının Üstünü Kare Bir Şekilde Keserek Sineklik Alıp Sinekliği Kestiğiniz Yere Yapıştırıp Kapağı Kapatsanızda Olur
.

İyi Hobiler..🙂
Hocam evde peynir kutusu yoktu bende videoda olan gibi yapim dedim test tüpü ve outworld ile bağlantıyı nasıl sağlayabilirim hocam lasius niger besleyeceğim kaçmaması için 30 işçili ama bir kısmı yumurtalarla ilgilenirken bir kısmı kaçmaya çalışıyor

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Hocam evde peynir kutusu yoktu bende videoda olan gibi yapim dedim test tüpü ve outworld ile bağlantıyı nasıl sağlayabilirim hocam lasius niger besleyeceğim kaçmaması için 30 işçili ama bir kısmı yumurtalarla ilgilenirken bir kısmı kaçmaya çalışıyor
Nalburlardan Terazi Hortumu Alıp Bağlantıyı Yapabilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt