Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

PACMAN FROG'UM İÇİN BİLGİ

mahmood33

Yumurta
16 Ocak 2023
36
6
15
LV
0

Herkese merhabalar bugün aldığım packman kurbağam için yaptığım geçici yaşam alanı hakkında bilgi almak istiyorum idarelik bir şekilde şuan böyle sığ bir su alanı yaptım boğulmayacagi şekilde ve alanın etrafına su sıkıp nem yapıyorum iyi midir ? Veya başka tavsiyeniz varmı

Ekli dosyalar

• received_542203868073514.jpeg
    received_542203868073514.jpeg
    213.2 KB · Görüntüleme: 145

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Öncelikle hayırlı olsun , idarelik bir yer için gayet uygun nemsiz bırakmayın yeterli olur. Tavsiye olarak beslerken ayrı bir kaba alıp besleyin bulunduğu yaşam alanında beslerseniz ister istemez beslenirken torfu da yiyecektir ileride sorun oluşturabilir, amfibi ve egzotik canlı olduğu için sıcaklık ve nem ihtiyacı fazla bu durum mite riskine sebep olabilir o yüzden temizliğini düzenli ve aksatmadan yapmalısınız mite oluşumuna karşı da springtaillerden de faydalanabilirsiniz.

mahmood33

Yumurta
16 Ocak 2023
36
6
15
LV
0

Öncelikle hayırlı olsun , idarelik bir yer için gayet uygun nemsiz bırakmayın yeterli olur. Tavsiye olarak beslerken ayrı bir kaba alıp besleyin bulunduğu yaşam alanında beslerseniz ister istemez beslenirken torfu da yiyecektir ileride sorun oluşturabilir, amfibi ve egzotik canlı olduğu için sıcaklık ve nem ihtiyacı fazla bu durum mite riskine sebep olabilir o yüzden temizliğini düzenli ve aksatmadan yapmalısınız mite oluşumuna karşı da springtaillerden de faydalanabilirsiniz.
Teşekkür ederim

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Merhaba yavru boylarıtartara yermi bunların günde 1 mi beslenmeli almayı düşünüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl bür temizlik yapılmaşı anlamadım anlatırmısnız almayı planlıyorum da
Merhaba çok iştahlı canlılar hemen hemen her şeyi yerler kurbağanın ağız büyüklüğüne göre canlı yem verirseniz her türlü canlı yemi yiyeceklerdir zaten
Temizlik konusunda ekstra şeyler yapmanıza gerek yok yaşam alanında dışkı bırakmayın yeterli olacaktır. Size temizlik konusunda yardımcı olması açısından şart değil ama kullanırsanız daha iyi olacaktır springtail kültürü de kullanabilirsiniz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt