Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Parklarda messor tarzı karınca türü bulabilir miyim?

Benzer konular

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Keşke konumunu paylaşmasaydın neyse messora denk gelmen zor sonbaharda uçuşlar gerçekleşiyor ama farklı türlere denk gelme ihtimalin var iyi akşamlar

karıncaking

Majör
14 Şub 2023
207
44
90
Ödüller
1
LV
1

amacım alana bakmanız ve olur yada olmaz demenizdi iyi akşamlar
Herhengibir yer vererek kesin bulursun diyemeyiz,eğer messor bulmak istiyorsan sonbaharı beklemek iyi olacaktır,bu aralar daha çok gece uçuş yapan cinsler var,o yüzden geceleri lambaların altına bakman iyi olur,bulabileceğin cinsler; pheidole, colobopsis, aphanogester ve camponotus.Ama colobopsis ve aphanogesterlar başlangıç için uygun değildir

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Herhengibir yer vererek kesin bulursun diyemeyiz,eğer messor bulmak istiyorsan sonbaharı beklemek iyi olacaktır,bu aralar daha çok gece uçuş yapan cinsler var,o yüzden geceleri lambaların altına bakman iyi olur,bulabileceğin cinsler; pheidole, colobopsis, aphanogester ve camponotus.Ama colobopsis ve aphanogesterlar başlangıç için uygun değildir
Bugün parkta baya bakındım heryere dikkatlice bakındım bulamadım :D
Dediğini yapıcam.

Users who are viewing this thread

Üst Alt