Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Pupa

• Konbuyu başlatan NECO
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:20

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

merhabalar bakım ve yenilememiz hayırlı olsun. Arkadaşlar 2 messor kraliçesinden biri yumurtaları büyüttü 2-3 pupa var beyaz karınca görünüyor fakat diğer kraliçe yumurtaları ufak ama yumurtaların içinde siyah noktalar var şekerli su verdim ne olur ne olmaz diye. Birde pupalar kaç günde çıkar baya büyüdü pupalardan biri neredeyse kraliçeye yetişti.

Benzer konular Forum Tarih
L Karıncalar 1 204
L Karıncalar 7 546
karıncaking Karıncalar 1 214
karıncaking Karıncalar 0 227
Birkimse Karıncalar 1 179

Benzer konular

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

merhabalar bakım ve yenilememiz hayırlı olsun. Arkadaşlar 2 messor kraliçesinden biri yumurtaları büyüttü 2-3 pupa var beyaz karınca görünüyor fakat diğer kraliçe yumurtaları ufak ama yumurtaların içinde siyah noktalar var şekerli su verdim ne olur ne olmaz diye. Birde pupalar kaç günde çıkar baya büyüdü pupalardan biri neredeyse kraliçeye yetişti.
sanırım seninle aynı tarihlerde bulduk kraliçeleri çünkü sen ne yazsan bendeki kraliçeyle durum aynı oluyor :giggle:
1 ay oldu sanırım ben bulalı

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

sanırım seninle aynı tarihlerde bulduk kraliçeleri çünkü sen ne yazsan bendeki kraliçeyle durum aynı oluyor :giggle:
1 ay oldu sanırım ben bulalı
Orucun ilk günüydü galiba bulduğumda otluk alanda messorları buldum 2 hafta sonra çim bahçede lasiuslar buldum bakalım zevkli hobi ama biraz ağır ilerliyor.

Users who are viewing this thread

Üst Alt