Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

[SATILDI] L3-L4 Brachypelma Albopilosum

• Konbuyu başlatan xqewz
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

18 Ocakta L1 olarak aldım, 8 aydır da bende şuan L3-L4; canlı sağlıklı, sıkı paketleme yapılacaktır.

Yer: Adana
Fiyat: __ TL
Kargo: Mng veya Aras
İletişim: 05___________

IMG-20230902-WA0003.jpg
IMG-20230902-WA0002.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

21 Tem 2023
44
18
30
LV
0

Tür hakkında biraz bilgin olsun lütfen.
Tür hakkında yeterince bilgim var merak etme fakat 8 ayda 2-3 kabuk çok az bu sub canlı filan de değil sling canlının 3-4 ayda 1 kabuk atması normal birşey değil.

Zaten albo yavaş büyüyen bir tür
Albo yavaş büyüyen bir tür olsada 8 ay gibi bir sürede en az 5-6 kabuk atması lazım hayvanın.

Bende şubat başlarında 5 adet albo almıştım şuan l6-7 ler.

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

Tür hakkında yeterince bilgim var merak etme fakat 8 ayda 2-3 kabuk çok az bu sub canlı filan de değil sling canlının 3-4 ayda 1 kabuk atması normal birşey değil.

Albo yavaş büyüyen bir tür olsada 8 ay gibi bir sürede en az 5-6 kabuk atması lazım hayvanın.

Bende şubat başlarında 5 adet albo almıştım şuan l6-7 ler.
Tamam dostum seninkiler l6 l7 seninkiler süper ortamda bakılmış olsun.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Konu ilan ama siz oturmuşsunuz canlının anotomisini tartışıyorsunuz.. bu tarz tartışma bir kaç gün önce karınca konusunda oldu herkes agresif..

8 ayda 2-3 kabuk mu attırabildin?
Burada yazdığın şey yanlış.. attırabildin? yerine daha mantıklı ve bilinçli şekilde yazabilirdin çünkü kişinin elinde olan birşey değil kabuk olayı herkes isterki ayda bir kabuk atsınlar ama herkes senin gibi hobiyi üst düzey yapmıyor olabilir herkesin ortam şartları verdiği yemler vs farklıdır sen 5 ayda 3 kabuk alırsın bir başkası 6 ayda 2 kabuk alır.. burada bir sorun varsa bunu uygun bir şekilde izah edip sorunu çözmek bilgilendirmek yerine herkes en çok ben biliyorum edası ile cevap vermeye kalkınca ortaya bugünkü manzara çıkıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt