Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık Lasius ve Formica Rufibarbis Kraliçesi (2'si de Yumurtalı)

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

arkadaşlar merhaba geçenlerde bulduğum lasius kolonisini ve formica rufibarbisi sahiplendirmeyi düşünüyorum .lasius ablamızın rahat 15+ yumurtası var , formica ablamızın da 2 tane yumurtası var .elimde tek messor kalmasını istiyorum . yaz geliyor il dışı seyahatlarim başlayacak. hayvanların bakımını yapamam yazık olur diye sahiplendiriyorum. kargoyu karşı ödemeli olarak ptt den yada istediğiniz başka bir firmadan gönderim yapabilirim . fiyat konusunda pek bilgim yok ama ikisini 65 den tane 35 den vermeyi düşünüyorum .test tüplerinde setupları kurulu . dm den mesaj atabilirsiniz . forolarını da ekliyorum. herkese iyi hobiler dilerim

Ekli dosyalar

• IMG_20210607_233042.jpg
    IMG_20210607_233042.jpg
    545.9 KB · Görüntüleme: 199
  • IMG_20210605_145247.jpg
    IMG_20210605_145247.jpg
    816 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:

Benzer konular

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

arkadaşlar merhaba geçenlerde bulduğum lasius kolonisini ve formica rufibarbisi sahiplendirmeyi düşünüyorum .lasius ablamızın rahat 15+ yumurtası var , formica ablamızın da 2 tane yumurtası var .elimde tek messor kalmasını istiyorum . yaz geliyor il dışı seyahatlarim başlayacak. hayvanların bakımını yapamam yazık olur diye sahiplendiriyorum. kargoyu karşı ödemeli olarak ptt den yada istediğiniz başka bir firmadan gönderim yapabilirim . fiyat konusunda pek bilgim yok ama ikisini 65 den tane 35 den vermeyi düşünüyorum .test tüplerinde setupları kurulu . dm den mesaj atabilirsiniz . forolarını da ekliyorum. herkese iyi hobiler dilerim
Bildiğim kadarıyla ticaret amacın yok. Bu fiyatlar 'bence' çok fazla. Alan olacağını çok sanmıyorum bu fiyatlara. Bakamayacaksan çekiliş vb bir şekilde hediye etmeni tavsiye ederim.

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

Bildiğim kadarıyla ticaret amacın yok. Bu fiyatlar 'bence' çok fazla. Alan olacağını çok sanmıyorum bu fiyatlara. Bakamayacaksan çekiliş vb bir şekilde hediye etmeni tavsiye ederim.
çekilişten çok aklımda takas fikri var abi. kayserie ikklim şartlarından dolayı hiç comp . türü çıkmıyor . eğer isteyen olursa 2 kraliçeye karşılık 1 comp ile takas yapmayı düşünüyoprum

Users who are viewing this thread

Üst Alt