Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık Yumurtalı Çift Afrika Salyangozları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

@Erastes hocam istersen detaylı bak sormak istediğini sor bana. Eğer beni haksız buluyorsan forumdan engelleyebilirsiniz. Ama lütfen objektif olun.
Benim şahsi görüşüm neden veya niçin anlaşamadınız konunun burasında değilim o sizin aranızda.. bence en iyisi elindeki kolonileri veya salyangozları satıp arkadaşa parasını iade etmen olur..

KaanDBK01

Yumurta
21 Ara 2022
26
1
15
LV
0

Benim şahsi görüşüm neden veya niçin anlaşamadınız konunun burasında değilim o sizin aranızda.. bence en iyisi elindeki kolonileri veya salyangozları satıp arkadaşa parasını iade etmen olur..
Hocam arkadaş eğer bana sorsaydi salyangozları göndermeden önce. Hangi cins kaç işçili vs. Diye. Belki en başta istemiyecekti o kolonileri. Bende tamam dicektim bitecekti. Ama hem o alım konusunda konuşurken hem. Canlılar bana geldik ten sonra bana karıncalar ile ilgili ne ufak bişey sormadı. Ben bunu anlamıyorum. İşte bana hiç bişey sormadı. Gelmiş konunun altına beni kötülüyor arkadaş.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bakın cuma günü ben gerekli açıklamayı yapmışım. Arkadaşta olumlu karşılamış. Ama neden 2 gün sonra bugün yine bu denli sitem etti anlamış değilim
Screenshot_2023-08-14-15-38-04-25.jpg
Screenshot_2023-08-14-15-38-18-98.jpg

Son düzenleme:

axily

Yumurta
18 Tem 2023
13
0
5
LV
0

hocam salyangozlara bakamayacakmışsınız o yüzden satılığa koymuşsunuz. arkadaş da vaat edilen koloniyi alamamış. salyangozlarla işiniz kalmadığına göre satıp parasını sahibine göndermeniz daha mantıklı ve etik olur. siz kendi kolonilerinizden bir şey kaybetmediniz, arkadaş da salyangozlarını para karşılığı satmış gibi oldu emeğinin karşılığını aldı.

ek olarak belirtmek istedim, objektif olun yazınıza karşı; arkadaşın üslubu gayet düzgün, salyangozları göndereceğini söylemiş ve salyangozlar sizin elinizde aynı zamanda sizin hakkınızda tek kötü şey söylememiş bunu da iyi niyetinin göstergesi olarak sayarsak ben salyangozların parasının iade edilmesi gerektiği sonucuna vardım fakat sizin bileceğiniz iş. bana göre işin etik kısmı bu şekilde.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Derdimi anlatamıyorum galiba anlaşıp anlaşamama kısmını geçtik bitti koloni gitmiş gitmemiş o sormuş bu sormamış diye tartışmayın artık.. ben her iki tarafında mağdur olmaması için arkadaşa parasının iade edilmesinden bahsediyorum..

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Derdimi anlatamıyorum galiba anlaşıp anlaşamama kısmını geçtik bitti koloni gitmiş gitmemiş o sormuş bu sormamış diye tartışmayın artık.. ben her iki tarafında mağdur olmaması için arkadaşa parasının iade edilmesinden bahsediyorum..
Anladığım kadarıyla parasını yollamakta arkadasin işine gelmiyor 😀 konu para olunca başka şeylerden bahsediyor 😀

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
384
151
185
Ödüller
4
LV
2

Olaya müdahale etmicektim fakat eski mesajlara baktım ve @KaanDBK01 kişinin söylediği hiçbir şey birbirini tutmuyor aşağı foto ekliyorum birinde kardeşim ekledi benim haberim yok diyor diğerinde ben kendim ekledim diyor hiç güven vermiyorsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230814-172656~2.png
    Screenshot_20230814-172656~2.png
    561.9 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20230814-172722~2.png
    Screenshot_20230814-172722~2.png
    599.4 KB · Görüntüleme: 60

KaanDBK01

Yumurta
21 Ara 2022
26
1
15
LV
0

Olaya müdahale etmicektim fakat eski mesajlara baktım ve @KaanDBK01 kişinin söylediği hiçbir şey birbirini tutmuyor aşağı foto ekliyorum birinde kardeşim ekledi benim haberim yok diyor diğerinde ben kendim ekledim diyor hiç güven vermiyorsun
Hocam eğer dikkatli okusaydiniz. Kardeşimin açtığını ama sanki ben açmışım gibi cevap verdim yazmıştım.

KaanDBK01

Yumurta
21 Ara 2022
26
1
15
LV
0

Ayrıcı ekran görüntülerinin ilk attıklarım bugün son attıklarım cuma gününün mesajları

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
384
151
185
Ödüller
4
LV
2

Dostum sana adamın parasını bari iade et diyorlar sen bu konuda neden yorum yapmıyorsun? Sen şimdi bu yazdığıma da cevap vermeyip gecistirirsin
Moderatör arkadaşımın da dediği gibi ya parayı iade et yada ürünü iade et yaptığın hiç etik birşey değil hem dolandırıcı durumuna düşüyorsun hem gözden düşersin millet sana ne bişey satar ne bişey alır

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Moderatör arkadaşımın da dediği gibi ya parayı iade et yada ürünü iade et yaptığın hiç etik birşey değil hem dolandırıcı durumuna düşüyorsun hem gözden düşersin millet sana ne bişey satar ne bişey alır
İade edip etmemesinde de değilim o aralarında cozecekleri iş, ben sadece bu konuları neden atlayıp cevap vermediğini merak ediyorum 😀

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Konuyu kilitliyorum ve taşıyorum uzadıkça uzuyor.. sıkıntı devam ederse ve hala çözülmüyorsa iki arkadaşta bana özelden ulaşsın gereğini düşünelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt