Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Selamlar hocalarım cins konusunda bi el atarmısınız

irminia

Pupa
14 Şub 2021
31
11
30
LV
0

işciler çıktı 10 na yakın işçim bir iki kraliçede gelişme yok bir hafta oldu çikali ilk proteinlerini dün verdim kargo çok geç geldi bu tür sık besleme istiyor sanırsa baya kaçırdım elimden pamuğu çikarinca 3 günde bir beslemek aç kalırla pamuğa hücum.ediyorlar

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

işciler çıktı 10 na yakın işçim bir iki kraliçede gelişme yok bir hafta oldu çikali ilk proteinlerini dün verdim kargo çok geç geldi bu tür sık besleme istiyor sanırsa baya kaçırdım elimden pamuğu çikarinca 3 günde bir beslemek aç kalırla pamuğa hücum.ediyorlar
Demek istediğini ve sorununu tam anlayamadım.

qWassen

Yumurta
18 Ağu 2022
5
0
5
LV
0

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Stresten yediyse çok sıkıntı coverini uzun süre açma çok bakma hatta hiç bakma aga işçiler çıkana kadar stres ölüme kadar gidebilir

Zefix

Media
15 Tem 2022
137
16
55
LV
0

Bursa da 2 gündür aralıklı yağmur var.Sabah ilk saatlerden akşam geç saatlere kadar orman park bakmadığım yer jalmadı maleaef hiç kraliçe görmedim

qWassen

Yumurta
18 Ağu 2022
5
0
5
LV
0

Hocam bir defa stresten(sanırım) yumurtalarını yedi. Şimdi ufak yumurtalar gözüküyor gelişmesini bekliyorum. Yarın fotoğraf bırakırım.
Benim kraliçenin birsürü yumurtası var ama hiçbiri gelişmiyor yaklaşık 4 haftalık haftada bir bakıyorum stresi yok niye büyütmüyor bilmiyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt