Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Selamlar Saygı Değer karıncadünyası Üyeleri

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Merhabalar ben Arda ve 18 yaşındayım. Bu hobiye yeni başladım. Kısa sürede çok şey öğrendiğimi düşünüyorum ve her akşam eve gelip siteyi açıyorum forumları inceliyorum eğer cevabını bildiğim bir soru olduğunda cevaplıyorum.

Sitenin tanım formu:
Ad
: Arda
Soyad: KraliçeKarınça
Mevcut kolonim: 10 tane kraliçem var. 3tane fugax 5 tane crematogaster 2 tane tetromorium caespitum
Beslediğim diğer canlılar: Aslında ben 7 yıl balık ve kuş baktım lepistesinden tut discusuna balık hakkında sorcağınız soru olursa her zaman burdayım yardımcı olurum. Bitkili akvaryumlarda kurdum.Muhabbet Kuşu Salma Kafesleri yaptım.
Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: At
Tecrübem:Kraliçe Karıncaya Tuzak Kurup Avlamak. (Nasıl yaptığımı sorucaksanız burda açıklamak istemiyorum çünkü herkes iyi bakamıyor hayvanlara yakalarlar bakamazlar üzülürüm. )

Kaynak: https://www.karincadunyasi.com/forum/konu/kendimi-nasil-tanitirim.9/

Benzer konular

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Merhabalar ben Arda ve 18 yaşındayım. Bu hobiye yeni başladım. Kısa sürede çok şey öğrendiğimi düşünüyorum ve her akşam eve gelip siteyi açıyorum forumları inceliyorum eğer cevabını bildiğim bir soru olduğunda cevaplıyorum.

Sitenin tanım formu:
Ad
Mevcut kolonim: 10 tane kraliçem var. 3tane fugax 5 tane crematogaster 2 tane tetromorium caespitum
Beslediğim diğer canlılar: Aslında ben 7 yıl balık ve kuş baktım lepistesinden tut discusuna balık hakkında sorcağınız soru olursa her zaman burdayım yardımcı olurum. Bitkili akvaryumlarda kurdum.Muhabbet Kuşu Salma Kafesleri yaptım.
Tecrübem:Kraliçe Karıncaya Tuzak Kurup Avlamak. (Nasıl yaptığımı sorucaksanız burda açıklamak istemiyorum çünkü herkes iyi bakamıyor hayvanlara yakalarlar bakamazlar üzülürüm. )

hoşgeldin arda ! tuzak ışıklı bir tuzakmı ??

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Aramıza Hoş Geldiniz :D

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
127
185
Ödüller
3
LV
2

Sitenin tanım formu:
Ad

Hoş geldin

Users who are viewing this thread

Üst Alt