Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sizce Ne Yapmalıyım?

Genckeke

Majör
12 Şub 2021
62
28
80
LV
0

Evimin arka tarafında bir arazi var ve çok sayıda koloni var bildiğim. Fakat bugün orda çalışma başlamış kepçeler girmiş park ve saha yapılacakmış. Sizce o kolonilerin kraliçelerini alsammı ?

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
988
497
325
Ödüller
13
LV
4

Almamanı öneririm kraliçeleri bulman zor zaten bulsan bile riskli

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
213
86
140
LV
0

Evimin arka tarafında bir arazi var ve çok sayıda koloni var bildiğim. Fakat bugün orda çalışma başlamış kepçeler girmiş park ve saha yapılacakmış. Sizce o kolonilerin kraliçelerini alsammı ?
Bizim burdada bir arazide çok büyük messor yuvaları vardı alate ureten ama maalesef inşaattan dolayı hepsi yok oldu.

yig0t

Pupa
29 Mar 2021
26
4
30
LV
0

Almanı tavsiye etmem hayvanlara yazık.Geçen sene evimin karşısında kentsel dönüşüm vardı temel atarlarken girdim izin alarak 1 saat gezip 10 15 tane bulmuştum.Hepsi en fazla bir ay yaşadılar.

• Üzgün
Tepkiler: ATL

p01n3

Media
25 Mar 2021
31
10
50
LV
0

camponotusların kırmızı bir türü vardı sanki sorun çıkmıyordu diye biliyorum onlarda

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

Hocam, hani öleceği kesin olan sonu kaçınılmaz olan koloniyi toplamayı deneyebilirsin, onun haricinde diğerleri başlarının ççaresine bakacaktır

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

O zaman onları kaderlerine bırakmak daha doğru
Ben kaderine bırakmanı doğru buluyorum karıncaların çok kuvvetli asitleri vardır komşumuz phelidole cinsinin balkonunu istila etmesinden bıkıp defalarca beton attılar ama her seferinde çıkmayı başardılar bunlara ek olarak doğada kurulu düzeni olan bir kraliçeyi yaşatamazsınız kazarak bulmanda zor zaten

Users who are viewing this thread

Üst Alt