Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sling Tarantulam 3 Günde 1 Yem Yiyor Sizce Ne Yapmalıyım

pulchripes

Yumurta
14 Tem 2022
6
1
5
LV
0

l4 Lasiodora Parahybana’m var son kabugundan sonra aşırı iştahlı olmaya başladı 3 günde bir mikro un kurdu yiyor
birde sormak istediğim diğer şey su kabı koymalı mıyım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

l4 Lasiodora Parahybana’m var son kabugundan sonra aşırı iştahlı olmaya başladı 3 günde bir mikro un kurdu yiyor
yani şikayetçi değilim ama fazla olmasından korkuyorum

Benzer konular

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

yani şikayetçi değilim ama fazla olmasından korkuyorum
reis ben günde 2-3 tane veriyorum sıkıntı olmuyor su kabıda koyma torfu ıslattın mı o suyunu ordan alıyor canlı büyüdüğü zaman şişe kapağı vs. bişey ayarlarsın şuan gerek yok.3 günde bir yemek yemesi hiç sorun değil hergün verince bile sıkıntı olmuyor siling evrede zaten bir çok insan hergün yem veriyor hızlı büyümesi için

pulchripes

Yumurta
14 Tem 2022
6
1
5
LV
0

reis ben günde 2-3 tane veriyorum sıkıntı olmuyor su kabıda koyma torfu ıslattın mı o suyunu ordan alıyor canlı büyüdüğü zaman şişe kapağı vs. bişey ayarlarsın şuan gerek yok.3 günde bir yemek yemesi hiç sorun değil hergün verince bile sıkıntı olmuyor siling evrede zaten bir çok insan hergün yem veriyor hızlı büyümesi için
günde 2-3 tane fazla değil mi dostum

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Canli yem kabul ettikce veriyorum zaten bi noktada kendini yemden kesiyor kabuğa kadar yem yemiyor boyle 20 gunse kabuk surecine giriyor

Havalar ısındı Tarantulaları kabuk attırmak için en güzel mevsime geldik dolayısıyla sling evresindeki canlılarımızı hızlı hızlı besleyip kabuk attırmak en güzeli. Art arda 4 gün boyunca günde 2 tane un kurdu yiyen albopolisumum var düşün albopolisum gibi az yiyen bir tür bile nasıl fazla yiyor yani yazın olabilecek bir durum hocam oda sıcaklığı 28-30 derece oluyor hayvan tabiki çok acıkıyor çünkü metabolizması hızlanıyor. 3 günde bir beslemek sorun değil hatta hızlı kabuk atsın diyorsanız her gün besleyin herhangi bir şekilde hayvana zarar mı gelecek acaba diye korkmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

Havalar ısındı Tarantulaları kabuk attırmak için en güzel mevsime geldik dolayısıyla sling evresindeki canlılarımızı hızlı hızlı besleyip kabuk attırmak en güzeli. Art arda 4 gün boyunca günde 2 tane un kurdu yiyen albopolisumum var düşün albopolisum gibi az yiyen bir tür bile nasıl fazla yiyor yani yazın olabilecek bir durum hocam oda sıcaklığı 28-30 derece oluyor hayvan tabiki çok acıkıyor çünkü metabolizması hızlanıyor. 3 günde bir beslemek sorun değil hatta hızlı kabuk atsın diyorsanız her gün besleyin herhangi bir şekilde hayvana zarar mı gelecek acaba diye korkmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bende de şuan albo var günde boyutunagöre günde 2-3 tane yiyor bu aralar kendisinden büyük yem veriyorum hergün 1 tane yiyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt