Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sokan tıslayan karınca mı olur?

seregon

Yumurta
31 Tem 2020
1
0
5
LV
0

Öncelikle hepinize iyi bayramlar. Bugün Aydın'da bir kraliçe karincaya rastladim şans eseri. Elimle tuttum ve elimi soktu (ısırmadı iğnesiyle soktu). Ve tıslamaya benzer sesler çıkardı. Bu sivri siyah sarı abdomenli karıncanın cinsi nedir?
IMG_20200731_194602.jpg

Benzer konular

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Öncelikle hepinize iyi bayramlar. Bugün Aydın'da bir kraliçe karincaya rastladim şans eseri. Elimle tuttum ve elimi soktu (ısırmadı iğnesiyle soktu). Ve tıslamaya benzer sesler çıkardı. Bu sivri siyah sarı abdomenli karıncanın cinsi nedir? Ekli dosyayı görüntüle 3656
Çünkü kraliçe degil muhtemelen wasp türü
Aldıysaniz birakin bulgunuz yere

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Öncelikle hepinize iyi bayramlar. Bugün Aydın'da bir kraliçe karincaya rastladim şans eseri. Elimle tuttum ve elimi soktu (ısırmadı iğnesiyle soktu). Ve tıslamaya benzer sesler çıkardı. Bu sivri siyah sarı abdomenli karıncanın cinsi nedir? Ekli dosyayı görüntüle 3656
Kadife karınca bir kanatsız yaban arısı türü alerjiniz varsa ölümcül olabilir sokması

Users who are viewing this thread

Üst Alt