Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Solenopsis Fugax Larva, Pupa Ekleme

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Solenopsis fugaxa hangi türün pupaları eklenebiliyor eklerken dikkat edilmesi gereken bişey var mı

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Bir türe sadece aynı türün pupasını vb. ekleyebilirsiniz farklı türünkini ya yiyeceklerdir ya da beslemeyeceklerdir (Parazitler hariç) . Solenopsis Fugax'ın yumurta, larva veya pupasını eklemelisiniz ekleyecekseniz de. Eklemenizi zorunlu olmadıkça önermem. İyi hobiler.

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Bir türe sadece aynı türün pupasını vb. ekleyebilirsiniz farklı türünkini ya yiyeceklerdir ya da beslemeyeceklerdir (Parazitler hariç) . Solenopsis Fugax'ın yumurta, larva veya pupasını eklemelisiniz ekleyecekseniz de. Eklemenizi zorunlu olmadıkça önermem. İyi hobiler.
Hırsız karınca olarak geciyo ama

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Bildiğim kadarıyla hırsız olarak geçme sebepleri: Yuvalarının civarlarındaki kolonilere tüneller kazıyorlar ve yiyecek rezervinden yiyecek ya da pupa ve larvaları çalıyorlar ama bunu besin elde etmek amaçlı yapıyorlar. Pupa ve larvaları yiyorlar diye biliyorum yani. Köle olarak yetiştirdiklerine dair bir bilgiye denk gelmedim. Detaylı araştırma da yapmadım açıkçası. Böyle bir bilgi varsa foruma arz edilirse güzel olur.

Users who are viewing this thread

Üst Alt