Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Susuzluk

Alihan hoylu

Media
20 Tem 2020
74
7
50
LV
0

Karıncanın pamuğunun tam ucunun ıslak olmadığını fark ettim bu şekilde ölür mü ya da kendi suya ulaşır mı ne yapmam gerek?

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Fotoğraf atarsanız detaylı yardımcı oluruz muhtemelen setup yanlış.

Alihan hoylu

Media
20 Tem 2020
74
7
50
LV
0

Biz sadece limonatayla su ihtiyacımız karşılaya bilirmiyiz ki onlar şekerli suyla karsilasinlat
Dostum elbette karşılarsın şu değil mi bu özelikle ben sıcak günlerde susayınca kola içerim ben karşılaşıyorsam onlar da karşılaşın.Tabi benim karşılamam onların karşılayabileceği anlamına gelmez aynı senin karşılayamamanın onların da karşılayamayacağı anlamına gelmediği gibi elbette bunu deneyen bir hobici olmuştur onların deneyimi bizim mantık yürütmemizden çok daha sağlıklı olur.

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Dostum elbette karşılarsın şu değil mi bu özelikle ben sıcak günlerde susayınca kola içerim ben karşılaşıyorsam onlar da karşılaşın.Tabi benim karşılamam onların karşılayabileceği anlamına gelmez aynı senin karşılayamamanın onların da karşılayamayacağı anlamına gelmediği gibi elbette bunu deneyen bir hobici olmuştur onların deneyimi bizim mantık yürütmemizden çok daha sağlıklı olur.
Dediğimi anlamadın yani hergun aylarca yıllarca sadece limonatayla naisl şu ihtiyacını m geçirirsinki Olursun de hatta çünkü şu bizim yaşamimiz için çok önemli bir kaynak karıncalar içinde

Alihan hoylu

Media
20 Tem 2020
74
7
50
LV
0

Fotoğraf atarsanız detaylı yardımcı oluruz muhtemelen setup yanlış.
Bu şekilde 3 koloni var bir adet de camp türü var ama o kocaman zaten rahatça deler ama bunlar beni korkutuyor

Ekli dosyalar

• 20200824_195435.jpg
    20200824_195435.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 148

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Hafiften kurumuş gibi ama o kadar sorun olacağını sanmıyorum.Ama tüpü hazırlarken pamuğu çok kullandiysan su karıncanın tarafına biraz zor ulaşır

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Tüplerde sorun yok o kuruluktan birşey olmaz ama bir daha ki sefer daha kısa tutabilirsiniz pamuğu.

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt