Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula abdomende göçük

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Merhabalar,bu tarantulanın abdomende (zoom yaparak daha net görebilirsiniz) hafif beyazlıklar ve ciddi denebilecek seviyede göçük var sebebi ne olabilir ?
IMG_20230104_214809.jpg

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Sıkıntı olacak birşey goremedim, sadece canlı bombalama yapmış ve abdomende kalan tüyler veya bombalama yaptığı yerdeki tüy eksikliğinden dolayı göçük olarak algılamış olabilirsiniz. Fotoğrafta da baktığımda bu şekilde gördüm

grkntrntl

Yumurta
26 Şub 2024
3
0
5
LV
0

Merhabalar,yeni konu açamadıgım için buradan yazıyorum. Tarantulam kabuk değiştirirken abdomenı yırtıldı.görseli mevcut. ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• 20240225_092007.jpg
    20240225_092007.jpg
    51.7 KB · Görüntüleme: 63

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Merhabalar,yeni konu açamadıgım için buradan yazıyorum. Tarantulam kabuk değiştirirken abdomenı yırtıldı.görseli mevcut. ne yapmalıyım?
daha net bir foto atabilir misin net belli olmuyor burda ne olduğu gerçekten abdomen yırtıldıysa nişasta, japon ile müdahale edilebilir gerçi konu dün açılmış bir şey yapılmadıysa çoktan ölmştür diye tahmin ediyorum

grkntrntl

Yumurta
26 Şub 2024
3
0
5
LV
0

daha net bir foto atabilir misin net belli olmuyor burda ne olduğu gerçekten abdomen yırtıldıysa nişasta, japon ile müdahale edilebilir gerçi konu dün açılmış bir şey yapılmadıysa çoktan ölmştür diye tahmin ediyorum
Tekrar selamlar,
Yaklaşık 1 aydır bu durumda. Nişasta ve japon ile nasıl tedavi edebilirim.İnternette uygulama yöntemini bulamadım.
Daha net bir fotograf yükleyeceğim.
Desteğiniz için teşekkürler.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Tekrar selamlar,
Yaklaşık 1 aydır bu durumda. Nişasta ve japon ile nasıl tedavi edebilirim.İnternette uygulama yöntemini bulamadım.
Daha net bir fotograf yükleyeceğim.
Desteğiniz için teşekkürler.
o zaman abdomen yırtığı dışında bir şeydir muhtemelen o kadar zamandır o haldeyse, kalmış bir kabuk parçası vs olabilir net fotoğraf gösterir

Users who are viewing this thread

Üst Alt