Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula alacağım 400-450 tl bütçem var

Baphomet

Yumurta
5 Mar 2023
1
0
5
LV
0

Alış ilanlarınızı "Almak istiyorum" kategorisinin içine açmalısınız, yanlış kategoriye açılan her konuda uyarı yemektesiniz. 3 uyarıdan sonra forumdan uzaklaştırılacaksınız!
400-450 tl bütçem var lütfen kargoyla gönderim yapabilecekler yazsın

Son düzenleme:

Benzer konular

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Sana tavsiyem alcaksan mur inus tarzı veya baboon cinslerindende alma toplu albo al 1 sezon beklet başka canlılar piyasaya çıkaca hem büyük hemde degerlenir

3

3582

Misafir
Misafir Üye
bro king baboonu elini atsan bulacakmışsın gibi yazıyonda öyle kolay kolay bulamassın onu söyleyim :D
Bende var adult dişi erkek var Ankarada bir dosta onunkiyle çiftleştiricem ama acemiler satmam milleti hobiden soğutmaya deymez

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Yavrular çıkarsa sahiplendirme planınız varmu
Kusura bakma kimse tarantula sahiplendirmez ve bu tür en az bu hobilerim 2yıl veya baya canlılarla 1 yıl beklemiş olanlara satacağım tecrübesiyle için tehlikeli maz Allah L8 oldu ve seni soktu diyelim kim kurtaracak seni?

Hobici Walter

Yumurta
30 Ağu 2022
40
2
15
LV
0

Kusura bakma kimse tarantula sahiplendirmez ve bu tür en az bu hobilerim 2yıl veya baya canlılarla 1 yıl beklemiş olanlara satacağım tecrübesiyle için tehlikeli maz Allah L8 oldu ve seni soktu diyelim kim kurtaracak seni?
Yazdığınızdan birşey anlamadım ama alerjik bir durum yoksa çoğu tarantula ısırığında olan şişme baş dönmesi kusma olur ve geçer

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Yazdığınızdan birşey anlamadım ama alerjik bir durum yoksa çoğu tarantula ısırığında olan şişme baş dönmesi kusma olur ve geçer
O türüne göre değişiyor enson dişi adult murinusu eline almaya çalışan dostumuz u bilen bilir 1 ay fizik tedavi gördü
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Alerji olursa ztn kuruluma şansın 0 lara iner fakat olmasada güçlü bir zehire asidik bir zehire sahip olan king baboon tr türlerinden orta doğu tarantulası yani bir köpeği 10dk de öldürecek zehre sahip olan canlının 4 katı daha zehirlidir king baboon ama en zehirlidir değildir ve hep saldırır savunma yapar ve 2 cm ila 3 cm lik olan dişleri tecrübesiz besleyicilere unutamayacağı bir tecrübe bırakır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Stromatopelma sınıfından olan bir tarantula tarafından sokulda alerjik olmasın gine ben seni görebilir miyim sabaha

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users who are viewing this thread

Üst Alt