Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula arıyorum

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Arkadaşlar selamlar hobiye ara vermiştim tüm canlılarımı elden çıkartmıştım ankara içi sling tarantula arıyorum ayrıca ankara içi handling de öğretecek bir dostumuz varsa çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benzer konular

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Arkadaşlar selamlar hobiye ara vermiştim tüm canlılarımı elden çıkartmıştım ankara içi sling tarantula arıyorum ayrıca ankara içi handling de öğretecek bir dostumuz varsa çok sevinirim

Bütçe?

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Albo
Rosea
Gp türlerini düşünüyorum elinizde hangi canlı var ve fiyatları nedir ?

Rosea az ama birisi l5 ini 500 e veriyor uygun cins değil roswa ama albo bulursun gp pahalıdır alboyu 120tlden satanlar var ama bence sen 7 gün sabret ithalatın bir sürü uygun canlı gelicek

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Rosea az ama birisi l5 ini 500 e veriyor uygun cins değil roswa ama albo bulursun gp pahalıdır alboyu 120tlden satanlar var ama bence sen 7 gün sabret ithalatın bir sürü uygun canlı gelicek

İthalata 7 gün mü var ? Kim yapacak acaba ithalatı ? Özelden bilgi verir misiniz

Users who are viewing this thread

Üst Alt