Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tartaralarımın Bacakları Kopuyor Neden Olabilir ?

31 Eki 2020
60
11
50
LV
0

tartaralarımı modemin üstünde tutuyorum sıcak olması için içinde yumurta kartonu kedi maması ve düzenli sebze bulunuyor. Sıcaklık ve nemi de ortalama 24 29 derece , %55-65 arasında oluyor. kabın ve kartonun içi bacaklarla dolu. nedenini bilen veya başına gelen varsa bilgilenririrse çok sevinirim.

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Tartaram yok ama benim un kurtu böceklerinden biliyorum. 2 sebebi olabilir; Ya yemek vermemişsindir birbirleriyle savaşmışlardır yada ölenleri yemişlerdir. Trataradada durum aynımı bilmem ama ölenleri parçalamak normal bir durum etrafta kafalar da görebilirsin kanatlar da

31 Eki 2020
60
11
50
LV
0

Tartaram yok ama benim un kurtu böceklerinden biliyorum. 2 sebebi olabilir; Ya yemek vermemişsindir birbirleriyle savaşmışlardır yada ölenleri yemişlerdir. Trataradada durum aynımı bilmem ama ölenleri parçalamak normal bir durum etrafta kafalar da görebilirsin kanatlar da
günlük düzenli taze sebzelerini veriyorum . proteinleri de var.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Eğer yeni temin ettiyseniz temin ettiğiniz yerde iyi bakılmadığı için kabuk bozulmaları uzul kopuklukları olabiliyor 2. nesilde düzeliyor bu sorun.

Users who are viewing this thread

Üst Alt