Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Teraryum görünümlü formikaryum+outworld fikri

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Arkadaşlar şimdi aklıma geldide şimdi bu fotoda kırmızı renk toprağı sarı renk ytongu gösteriyor şimdi kavanozun yarısından fazlasını toprakla doldursam kestiğim yuvarlak ytongon cama bakan kısmını oysam ama asla aşağıda toprağa ulaşamayacakları şekilde sonra üstünde yuva kuramayacakları kalınlıkta toprak serpip (yuva toprakla dolmasın diye hortum olucak ytongtan toprağın üstüne) serptiğim toprağa çim fln eksem ytonguda çay ve kahve ile toprak rengşne boyasam dehşetül vahşet bir formikaryum+outworld olmazmı (toprağın üstü outworld) tam şovluk masaya koymalık olur diye düşünüyorum
Olurmu sizce

Ekli dosyalar

• IMG_20210903_223323.jpg
    IMG_20210903_223323.jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 141

Benzer konular

Masiva74

Yumurta
28 Ağu 2021
5
0
5
LV
0

Diğer sorun yada faydaları bilemem ama o ytongu cama birebir olarak yerleştiremezsin kavanozun ağzının dar olmasından dolayı

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Diğer sorun yada faydaları bilemem ama o ytongu cama birebir olarak yerleştiremezsin kavanozun ağzının dar olmasından dolayı
Kavanoz öylesine bi anda aklıma geldiği için ondan gösterdim o sıkıntı değil başka kap bulur çözerim

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

Arkadaşlar şimdi aklıma geldide şimdi bu fotoda kırmızı renk toprağı sarı renk ytongu gösteriyor şimdi kavanozun yarısından fazlasını toprakla doldursam kestiğim yuvarlak ytongon cama bakan kısmını oysam ama asla aşağıda toprağa ulaşamayacakları şekilde sonra üstünde yuva kuramayacakları kalınlıkta toprak serpip (yuva toprakla dolmasın diye hortum olucak ytongtan toprağın üstüne) serptiğim toprağa çim fln eksem ytonguda çay ve kahve ile toprak rengşne boyasam dehşetül vahşet bir formikaryum+outworld olmazmı (toprağın üstü outworld) tam şovluk masaya koymalık olur diye düşünüyorum
Olurmu sizce
Denenektien zarar gelmez. Ama ytongun alti toprak degilde baska birsey olsa daha iyi olur. Alci kullanabilirsin cünkü toprakta mite olusabilir nem nedeniyle. Günlügünü de tutarsin bu arada. Yapim asamasini glsterirsin, bittigi halini, karincalarin halini, koyduktan hemen sonra olan durumlari, icinde durduklaei süre boyu cikan sorunlari, iyi yönlerini kötü yönlerini. Hep beraber yardimci oluruz olabilfigimiz kadar :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt