Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Teraryum Yapıp Satan Veya elindeki Teraryumu Satan Birilerini Arıyorum

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

Merhaba,
Yanlış konuda açmış olabilirim kusura bakmayın.
l8 lp için 1 adet teraryum
çift sopa böceklerim için uzun ince 1 adet teraryum arıyorum.
Yapıp satan,elindekini satan arkadaşlar var ise ulaşırmısınız lütfen.
(ego terradan alın yazmayın)

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Artan enflasyon ve bir çok ürüne gelen zamlar kargo fiyatlarındaki artış ile birlikte artık kolay teraryum üretimi yapılmıyor birebir konuştuğum herkesin bildiği ve piyasada isim yapmış pleksi teraryumcular bu konuda biraz isyankar çünkü geçen sene pleksinin tabakası 1200 lira iken bu sene 3000 lira hali ile bu fiyatlara göre ürün yapıp satış yapması lazım ama herkes pahalı olduğu için sipariş veremiyor veya yaptırmıyor..

Tavsiyem bulunduğunuz konuma göre dijital baskı ve CNC kesim yapan reklam yerleri ile görüşmeniz çünkü bir işten arta kalan hurdaya ayrılan pleksilerden duruma göre istediğiniz ebatları yaptırabilirsiniz bu arada o boyutta bir canlı için teraryum büyük olacaktır bir kaç kabuk daha bekleyip 20*20*20 ebatlarında bir teraryum işinizi görecektir

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

Artan enflasyon ve bir çok ürüne gelen zamlar kargo fiyatlarındaki artış ile birlikte artık kolay teraryum üretimi yapılmıyor birebir konuştuğum herkesin bildiği ve piyasada isim yapmış pleksi teraryumcular bu konuda biraz isyankar çünkü geçen sene pleksinin tabakası 1200 lira iken bu sene 3000 lira hali ile bu fiyatlara göre ürün yapıp satış yapması lazım ama herkes pahalı olduğu için sipariş veremiyor veya yaptırmıyor..

Tavsiyem bulunduğunuz konuma göre dijital baskı ve CNC kesim yapan reklam yerleri ile görüşmeniz çünkü bir işten arta kalan hurdaya ayrılan pleksilerden duruma göre istediğiniz ebatları yaptırabilirsiniz bu arada o boyutta bir canlı için teraryum büyük olacaktır bir kaç kabuk daha bekleyip 20*20*20 ebatlarında bir teraryum işinizi görecektir
plastik kutularda bakmak istemiyorum canlılara. 10x10x10 olsa bile güzel görünüşlü bir teraryum arıyorum.
Şu üzeri hava kanallı plastik kapaklı olan küçük akvaryumlar nasıl olur sizce ?

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Ben genelde böyle akrilik kaplarda bakıyorum pleksi ile aynı işlevi görüyor :)
IMG_20230717_141933_564.jpg

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Aynen dediğiniz gibi üst kapağa ısıtma yöntemi ile delme işlemi yapıyorum müsait olduğumda paylaşabilirim

Bunlarda 30*30 ve 20*20 teraryumlarım bunlarıda ilk başta yazdığım gibi bir reklam şirketine gidip tanıdık vasıtası ile derdimi anlatıp yaptırmıştım :)
Screenshot_20230717-161752~2.png
Screenshot_20230717-161743~2.png

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt