Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tüpü boyutu

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Benim bir karıncam yumurtalarını yedi daha iyi gözlemlemek için daha şeffaf test tüpüne aldım 12×100 mm bir test tüpü işçisi olmayan kraliçe karınca için ne kadar yeterli bir önceki seffaf olmayan test tüpü 26×160mm kadardı

Benzer konular

ekones1

Süper Majör
21 May 2020
119
88
105
LV
0

Benim bir karıncam yumurtalarını yedi daha iyi gözlemlemek için daha şeffaf test tüpüne aldım 12×100 mm bir test tüpü işçisi olmayan kraliçe karınca için ne kadar yeterli bir önceki seffaf olmayan test tüpü 26×160mm kadardı
Kraliçeniz içinde rahatça hareket ediyorsa boyutu iyidir, küçük bir türse, tüpte beslemek zorlaşana kadar bakabilirsin.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Lasisus, Camponotus, Messorlar için 16x160mm tüpleri kullandım sorun yaşamadılar. Lasisus gibi işçisi küçük olanlara biraz büyük geldiler ama uyum sağladılar. Alan gereğinden fazla büyük olmadığı sürece benimseyebiliyorlar. Dar olması o kadar sorun olmuyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt