Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tüpü ısıtma

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba bu konuyu araştırdım fakat bir şey bulamadım.
Şuan benim odamda hava ortalama 16 ile 19 derece arası belki daha az da olabilir emin değilim.
2 C. Sanctus kraliçem var test tüpünde onları nadıl ısıtacam veya ısıtmama gerek varmı bu derecede

Benzer konular

Derin Doruk

Yumurta
7 Mar 2022
6
1
15
LV
0

Kesinlikle ısıtmana gerek var.Ölmezler ama çok az hereket ederler ve üreme hızı yavaşlar.Önerim odanın ısısını arttır,arttıramazsan da test tiplerinin üstünü ve altını yorgan lâ ört ki ısılarını koruya bilsinler. Ama tüpün girişi açık olmalı ki hava alsın (olduğu alan pamuğu çıkarma)

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Kesinlikle ısıtmana gerek var.Ölmezler ama çok az hereket ederler ve üreme hızı yavaşlar.Önerim odanın ısısını arttır,arttıramazsan da test tiplerinin üstünü ve altını yorgan lâ ört ki ısılarını koruya bilsinler. Ama tüpün girişi açık olmalı ki hava alsın (olduğu alan pamuğu çıkarma)
Tamamdır hocam sağolun teşekkğrler

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Şuan benim odamda hava ortalama 16 ile 19 derece arası belki daha az da olabilir emin değilim.
2 C. Sanctus kraliçem var test tüpünde onları nadıl ısıtacam veya ısıtmama gerek varmı bu derecede

Kendi uyuduğunuz odanın 16-19 derece olduğuna emin misiniz ? O derecelerde insan bile hırkasız falan duramaz. Bir yanlışınız olmalı, eğer cidden öyleyse ısıtıcı ped canlılar için şart.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Kendi uyuduğunuz odanın 16-19 derece olduğuna emin misiniz ? O derecelerde insan bile hırkasız falan duramaz. Bir yanlışınız olmalı, eğer cidden öyleyse ısıtıcı ped canlılar için şart.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla donuyorum odada çok soğuk

Zeryum

Media
21 Haz 2020
119
38
55
LV
0

Ben bi dönem üzerine kitap koyarak ısıtıcı ped kullandım çünkü doğrudan test tüpüne temasta test tüpü çok ısınıyordu.
Yerinde olsam büyük plastik kutunun içine test tüplerini, yanına bir bardak su, içine de akvaryum ısıtıcısını koyar kapağını kapatırdım.

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Ben bi dönem üzerine kitap koyarak ısıtıcı ped kullandım çünkü doğrudan test tüpüne temasta test tüpü çok ısınıyordu.
Yerinde olsam büyük plastik kutunun içine test tüplerini, yanına bir bardak su, içine de akvaryum ısıtıcısını koyar kapağını kapatırdım.
Öyle yapacağım

Tuğra Bey

Yumurta
5 May 2022
12
2
15
LV
0

Ben ilk başladığım zaman test tüpünü atletlerin bulunduğu çekmeceye koymuştum işe de yaramıştı. Tavsiye etmiyorum kesinlikle.

Users who are viewing this thread

Üst Alt