Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tüpü sorunu?

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

O gün babamla dükkanda oturuyorduk rafa baktım ince bi floransa babama dedim lazım mı sana dedi hayır bende onu aldım ve parçalara kestim 6 tüp çıktı içini iyice temizledim sonra bi tarafını tıkadım oldu bana 6 test tüpü istediğim boydada keserim kalın lazım olursa daha kalınından yaparım oldu bitti valla bundan sonra içim rahat test tüpünden daha ucuza mal oldu yani beleş??? oh be?? kurtuldum test tüpü derdinden??

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Florasanlar çok ince ve kırılma ihtimali oldukça yüksek büyük bir risk ,1 test tüpü 1tl internetten sipariş edebilirsin kargo ile beraber alacağın test tüpü adedine göre ortalama 20-30 TL bir şey tutar böyle bir fiyat için riske girilmeye değer mi bilmiyorum. Tabiki de senin tercihin saygı duyarım fakat florasandan yapacağın setupın kırılmasına çok üzülürsün emeğin de boşuna gider.
Karınca hobisi veya egzotik hobi ismi ne olursa olsun genel olarak bakıldığı zaman pahalı bir hobi karıncalara bakınca daha uygun gelebilir fakat bir süre sonra daha fazla koloni ya da farklı setuplar kurmak zorunda kalıyorsun bu da para harcaman anlamına geliyor. Şunu da eklemek istiyorum sonuçta bir canlı besliyoruz en iyi şekilde bakmak zorundayız o yüzden para harcanması gerekiyor. Beni yanlış anlama burda senlik bir durum yok sana karşı olumsuz bir söylemde de bulunmuyorum florasanda da bakarsın bir nevi test tüpü fakat dediğim gibi kısa süreli etkili olacak bir yöntem devamında olumsuz bir durum ile karşılaşma ihtimalin de yüksek.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Bilemiyorum sizin fikrinizi ama 10-20 Tl vereceksiniz alt üstü riske girmeye deymez. bence.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Florasanlar çok ince ve kırılma ihtimali oldukça yüksek büyük bir risk ,1 test tüpü 1tl internetten sipariş edebilirsin kargo ile beraber alacağın test tüpü adedine göre ortalama 20-30 TL bir şey tutar böyle bir fiyat için riske girilmeye değer mi bilmiyorum. Tabiki de senin tercihin saygı duyarım fakat florasandan yapacağın setupın kırılmasına çok üzülürsün emeğin de boşuna gider.
Karınca hobisi veya egzotik hobi ismi ne olursa olsun genel olarak bakıldığı zaman pahalı bir hobi karıncalara bakınca daha uygun gelebilir fakat bir süre sonra daha fazla koloni ya da farklı setuplar kurmak zorunda kalıyorsun bu da para harcaman anlamına geliyor. Şunu da eklemek istiyorum sonuçta bir canlı besliyoruz en iyi şekilde bakmak zorundayız o yüzden para harcanması gerekiyor. Beni yanlış anlama burda senlik bir durum yok sana karşı olumsuz bir söylemde de bulunmuyorum florasanda da bakarsın bir nevi test tüpü fakat dediğim gibi kısa süreli etkili olacak bir yöntem devamında olumsuz bir durum ile karşılaşma ihtimalin de yüksek.
Para konusunda sorunum yok ama test tüpü bulamıyorum internetten alma imkanım da yok?? ama bide kestiğim floransa gayet kalındı ince değildi camı bence fazla bi sorun olmaz

Users who are viewing this thread

Üst Alt