Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tupume su yerin eşekerli su kattım

efecin5001

Yumurta
29 Tem 2022
13
2
15
LV
0

merhaba arkadaşlar yeni yumurtlamıi bir karıncam var test tüpüne su katıcagıma şekerli su kattın ve şimdide yumurtladı karıncam sorun olurmu

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

evet olur normal su lazım içmesi için aynı zamanda şekerli su konduğunda pamuk zamanla küçülüp şekerli su akar ilerde

efecin5001

Yumurta
29 Tem 2022
13
2
15
LV
0

evet olur normal su lazım içmesi için aynı zamanda şekerli su konduğunda pamuk zamanla küçülüp şekerli su akar ilerde
evet akıyo içeri ben kendim kulak çubuğuyla alıyorum karıncam çok uslu strese hiç girmiyo şu anlık sorun çıkmadı ama yumurtaları var başka bir test tüpüne nasıl geçirirm yumurtalarla beraber kendisini yumurtalar 2 günlük ışık yöntemini uygulasam yumurtalarıda geçirirmi diğer test tüpüne

Taskinazo

Pupa
7 Nis 2021
66
25
30
LV
0

evet akıyo içeri ben kendim kulak çubuğuyla alıyorum karıncam çok uslu strese hiç girmiyo şu anlık sorun çıkmadı ama yumurtaları var başka bir test tüpüne nasıl geçirirm yumurtalarla beraber kendisini yumurtalar 2 günlük ışık yöntemini uygulasam yumurtalarıda geçirirmi diğer test tüpüne
Kraliçe için evet ışık yöntemiyle transfer gerçekleştirebilirsin fakat yumurtaları manüel transfer etmeniz gerekebilir

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Evet diğer konunda tahmin ettiğim gibi şekerli su koymuşsun evet olur başka bir normal su olan tüpe transfer etmen gerek ışık yönetimini dene eğer kraliçe yumurtaları geçirmesse Manuel transfer yapman gerek

Users who are viewing this thread

Üst Alt