Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tüpünde afet

3 Tem 2020
80
13
50
17
LV
0

Arkadaşlar lasiyus niger kolonim var yaklaşık 30 40 işçili kış uykusuna yatırmadığım be test tüpünü su basmış yeni tüpü koydum geçsinler diye bi türlü geçemediler elle mudahale ettim kralıçe suya batmıştı onu çıkardım şimdi napabilirim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    799.9 KB · Görüntüleme: 182

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Kraliçe de olumsuz bir durum yok ise bekleyin, dün benim başıma geldi aynı olay, su basmış tüpü tamamen boşaltın kaba içinde ki diğer işçi ve yumurtaları kastediyorum sanıyorum ki outworld dışında olan tüp yeni setupını kurduğunuz aktarmak istediğiniz tüp bir şey yapmanıza gerek yok bir kaç güne yeni yerlerine gireceklerdir. Geçmiş olsun

3 Tem 2020
80
13
50
17
LV
0

Kraliçe de olumsuz bir durum yok ise bekleyin, dün benim başıma geldi aynı olay, su basmış tüpü tamamen boşaltın kaba içinde ki diğer işçi ve yumurtaları kastediyorum sanıyorum ki outworld dışında olan tüp yeni setupını kurduğunuz aktarmak istediğiniz tüp bir şey yapmanıza gerek yok bir kaç güne yeni yerlerine gireceklerdir. Geçmiş olsun
Saol

Users who are viewing this thread

Üst Alt