Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Toplu sorularım

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
142
185
Ödüller
4
LV
2

1- Camponotus sanctus kolonim 25 işçi oldu gaz betonundan 5×5 formikaryum yapıp içine transfer edebilir miyim ?
2- Gaz betonundan outworld yapabilir miyim içini oyup üstüne cam koyucam
3- Pheidole Pallidula kolonim için gaz betondan formikaryum olur mu ? 50 işçili 5×5 yapacağım
4- İnternette oxyopomyrmex bakım rehberi buldum @Erastes kopyala yapıştır yapıp rehbere ekleyeyim mi ?
Başka sorum olursa bu konu altında paylaşırım

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

1- Camponotus sanctus kraliçesinin kendisi zaten 2-2.5 cm 5x5 çok ufak kalır en az 10x10 olması lazım

2- temizlik açısından ytong outworld seni biraz uğraştırır plastik mika pleksi daha çok tercih edilen malzmeler

3- ufak türlerde ytong taraftarı değilim delerek veya kazarak en ufak aralıktan kaçmaları mümkün tetramoriumda sorun yaşamıştım örnek👇

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
142
185
Ödüller
4
LV
2

1- Camponotus sanctus kraliçesinin kendisi zaten 2-2.5 cm 5x5 çok ufak kalır en az 10x10 olması lazım

2- temizlik açısından ytong outworld seni biraz uğraştırır plastik mika pleksi daha çok tercih edilen malzmeler

3- ufak türlerde ytong taraftarı değilim delerek veya kazarak en ufak aralıktan kaçmaları mümkün tetramoriumda sorun yaşamıştım örnek👇

Peki oxyopomyrmex rehberi hazirliyayim mi
Bide kenarlar fazla kalın olursa yinede delerler mi

Users who are viewing this thread

Üst Alt