Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tür Belirleme

• Konbuyu başlatan Sdsm
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:03

Sdsm

Yumurta
4 May 2021
44
7
15
LV
0

İşçisi çıkmış bir koloninin tür tespitini nasıl yaparım

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Tür anahtarına bakmalı ve karıncaları yakından çok iyi incelemelisiniz

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Ama bence uğraşmayın ev ortamında biraz zor karıncanız hangi cins ise türlerine bakarak tahmin yapabilirsiniz.

Sdsm

Yumurta
4 May 2021
44
7
15
LV
0

Ama bence uğraşmayın ev ortamında biraz zor karıncanız hangi cins ise türlerine bakarak tahmin yapabilirsiniz.
sadece kraliçesine bakarak anlayamadım ama tetra olduğu için işçisi de çok küçük bir kaç tür var olmadığından emin olduğum. bide fotoğraflarını bulamadım bazı türlerin o yüzden adım adım bakabileceğim bi şey olsa daha kolay olur diye düşünmüştüm

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

sadece kraliçesine bakarak anlayamadım ama tetra olduğu için işçisi de çok küçük bir kaç tür var olmadığından emin olduğum. bide fotoğraflarını bulamadım bazı türlerin o yüzden adım adım bakabileceğim bi şey olsa daha kolay olur diye düşünmüştüm
Ben tür kısmına çok takılmıyorum çoğunun cinsini belirledikten sonra bakımları aynı.

Users who are viewing this thread

Üst Alt