Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Türü cinsi nedir?

• Konbuyu başlatan Halil
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:00

Benzer konular

OkeaN

Yumurta
6 Ocak 2022
38
38
15
LV
0

Vasatın üstü bile olmayan karınca bilgimle yaptığım tahminde yanılırsam şimdiden herkesten özür dilerim kendimi karıncalar üzerinde geliştirmeye çalışıyorum ??. Sadece izlediğim ve aklımda kalan türlerden biri olan Lasius türüne benzettim, karınca konusunda tecrübeli arkadaşlarında yorumunu bekliyorum.

Halil

Yumurta
31 Mar 2022
22
5
15
LV
0

Vasatın üstü bile olmayan karınca bilgimle yaptığım tahminde yanılırsam şimdiden herkesten özür dilerim kendimi karıncalar üzerinde geliştirmeye çalışıyorum ??. Sadece izlediğim ve aklımda kalan türlerden biri olan Lasius türüne benzettim, karınca konusunda tecrübeli arkadaşlarında yorumunu bekliyorum.
carebara olduğunu düşünüyoruz. Yani birçok uzman kişi carebara olduğunu söylüyor

OkeaN

Yumurta
6 Ocak 2022
38
38
15
LV
0

carebara olduğunu düşünüyoruz. Yani birçok uzman kişi carebara olduğunu söylüyor
Doğrudur çok uzun zaman önce karınca baktım, karınca baktığımıda geçen gün çatı katını gezerken test tüpü bulduğumda hatırladım. Tekrar istemedende yanlış yönlendirdiğim için özür dilerim.

Halil

Yumurta
31 Mar 2022
22
5
15
LV
0

Doğrudur çok uzun zaman önce karınca baktım, karınca baktığımıda geçen gün çatı katını gezerken test tüpü bulduğumda hatırladım. Tekrar istemedende yanlış yönlendirdiğim için özür dilerim.
Estağfurullah hepimiz öğrenmek için burdayız :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Türü cinsi nedir?

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt