Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

uçağa karınca alabilir miyim

ege yücel

Pupa
10 Ocak 2022
60
5
30
LV
0

merhaba yurt içi uçuşu yapıcam uçağa kraliçe sokabilirmiyim sıkıntı olurmu el bagajında

• Beğen
Tepkiler: ATL

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

Muhtamelen farkedilik karınca olduğu denemeni önermem

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Etobur bitkiyi uçakla bir akrabam getirmişti ama karıncayı bilmiyorum.

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

falanca üniversitede öğrenciyim bunlarda üzerinde çalıştığım canlılar deyip sokmuştum ben.
450-600 unkurdu, 1 kutu damızlık böcek ve 6-7 tane işçili kraliçe vardı
hostesler kucağımda görünce el bagajı yerine koyalım demişlerdi. ama onlarda kraliçe karınca var dik durması lazım diyince hosteslerin bagaj bölümüne almışlardı.
yani kısacası tipin sevimli, dilin tatlı, bahtın açıksa ve kıvırabilirsen hiç sorunsuz sokar hatta personelden yardım bile alırsın.

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

falanca üniversitede öğrenciyim bunlarda üzerinde çalıştığım canlılar deyip sokmuştum ben.
450-600 unkurdu, 1 kutu damızlık böcek ve 6-7 tane işçili kraliçe vardı
hostesler kucağımda görünce el bagajı yerine koyalım demişlerdi. ama onlarda kraliçe karınca var dik durması lazım diyince hosteslerin bagaj bölümüne almışlardı.
yani kısacası tipin sevimli, dilin tatlı, bahtın açıksa ve kıvırabilirsen hiç sorunsuz sokar hatta personelden yardım bile alırsın.
gittin veya geldiğin şehirdeki herhangi orman, ziraat veya veterinerlik fakültesi iş görür

Users who are viewing this thread

Üst Alt