Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un Kurdu Alımı

emre1234

Pupa
12 Tem 2020
21
1
30
LV
0

un kurdu aldığımda malesef elime ölü halde ulaşıyor gerek satıcının ihmali gerek kargo şirketi nedenli sağlam teslimat alamıyorum. Güvenli şekilde un kurdunu nereden temin edebilirim.

Ekli dosyalar

• ghrcc33cdfc51.jpg
    ghrcc33cdfc51.jpg
    65.1 KB · Görüntüleme: 197

Benzer konular

3637

Yumurta
16 Nis 2020
153
31
15
Ödüller
14
22
LV
4

Daha önce nereden temin ettiniz? Yurtiçi kargo ile gönderim yapan ve konumunuza yakın satıcılardan temin etmelisiniz kargoyu şubeden almakta önemli.

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Daha önce nereden temin ettiniz? Yurtiçi kargo ile gönderim yapan ve konumunuza yakın satıcılardan temin etmelisiniz kargoyu şubeden almakta önemli.
Aynı sorunu ben de yaşadım izmirden manisanın bir ilçesine geldi kargo yani uzak mesafe değil, aynı zamanda gidip şubeden aldım ancak tek bir canlı bile çıkmadı.

emre1234

Pupa
12 Tem 2020
21
1
30
LV
0

Gaziantep civarı satıcı bulamadı malesef ölmüş ve kararmış un kurdu ile crematogaster st beslememde bir sorun olur mu?

3637

Yumurta
16 Nis 2020
153
31
15
Ödüller
14
22
LV
4

Aynı sorunu ben de yaşadım izmirden manisanın bir ilçesine geldi kargo yani uzak mesafe değil, aynı zamanda gidip şubeden aldım ancak tek bir canlı bile çıkmadı.
İşinin ehli birini bulmak gerekiyor bu sıcak yaz günlerinde uzak mesafeden üstelik yavaş bir kargoyla tek bir kayıp olmadan temin etmiştim kültürü.

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
255
180
Ödüller
4
LV
2

un kurdu aldığımda malesef elime ölü halde ulaşıyor gerek satıcının ihmali gerek kargo şirketi nedenli sağlam teslimat alamıyorum. Güvenli şekilde un kurdunu nereden temin edebilirim.
Ankara canlı yem yani eren abiden çok memnunun sitesinden alabilirsin bence bir arzun olursada wpden ulaşabiliyorsun

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

Antalya Çekirgeden aldım bugün geldi içinde ölü yoktu hiç birde kutudan pembe bir jel çıktı ne olduğunu çözemedim

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

İstanbul canliyem yada,canliyem.net (ikisinde aynı site herhangi birini yazarsan cikar) ben oradan aldim hepsi yaşıyordu gayet memnunum

Karıncacı

Süper Majör
24 Tem 2020
175
43
105
LV
0

Bende n11 den yemhane mağazasından 50gram un kurdu aldım ertesi gün elime ulaştı içinde ölü yoktu

emre1234

Pupa
12 Tem 2020
21
1
30
LV
0

un kurtlarını dondursam beslemede herhangi bir sorun olur mu ? bir türlü elime canlı ulaşmıyorlar ama çokta bozulmuş olmuyor .

emre1234

Pupa
12 Tem 2020
21
1
30
LV
0

istanbul canlı yemden alabilirsin sorun yaşamadım
satıcı içerisine besinine kadar koyuyor çok güzel şekilde de paketliyor.Öldüren Kargo şirketi oluyor malesef . Bende bıktım bunlarla uğraşmaktan işten 1 tane koloniye zor bakar oldum . kurtlar elime ulaştığında taze oluyorlar kararma olmamış oluyor bu yemleri dondursam da versem bir sorun olur mu koloni için

Users who are viewing this thread

Üst Alt