Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un Kurdu Kargosu

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Unkurtlarımı nasıl kargolamalıyım hangi kargo en iyi seçim olur. İstanbul Trabzona arası bir şey olur mu hayvanlara

Benzer konular

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Yurtiçi kargo hızlı ve pahalıdır ufak delik açmanız lazım verirken de hediyelik eşya deyiniz.

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Ve kırılacak hediyelik eşya demniz daha uygun olur kırılacak logosu yapıştırılır veya bantlanır

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Kırılacak eşya denince karşı ödemeli olsa bile sigorta parası 2 taraftan istenebiliyor dikkat etmek gerekli.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Un kurdu gönderiminde kırılacak eşya denilmesine ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Kargo öncesinde besleme yaparsanız ve yeterli büyüklükteki kaba ufak delikler açarak koyarsanız sorun olmayacaktır. Malum o kabıda tekrardan kutuya koymanız gerekir. Daha yeni geçen hafta az miktarda un kurdu ve dubia aldım ufak sos kaplarıyla gönderdiler elime kayıpsız bir şekilde ulaştı ☺

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Un kurdu gönderiminde kırılacak eşya denilmesine ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Kargo öncesinde besleme yaparsanız ve yeterli büyüklükteki kaba ufak delikler açarak koyarsanız sorun olmayacaktır. Malum o kabıda tekrardan kutuya koymanız gerekir. Daha yeni geçen hafta az miktarda un kurdu ve dubia aldım ufak sos kaplarıyla gönderdiler elime kayıpsız bir şekilde ulaştı ☺
V
Canlı yrmi nereden aldınız

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Fiyatı uygun olduğu için GittiGidiyor'daki "unkurducanliyem" mağazasından aldım. Sağ olsunlar memnun kaldım

Users who are viewing this thread

Üst Alt