Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un kurdu

Zefix

Media
15 Tem 2022
137
16
55
LV
0

Mrb hobiye yeni başladım messor lasius ve companatos kolonim var.Aldigim kisiden de 10 tane falan un kurdu aldim.Yatağini hazirlayip bir ksba koydum;ben bir döngü baslatmak istiyorum çoğalsınlar ve yem sıkıntısı çekmeyeyim. 1 TANE sini icim acıyarak kesip verdim. 10 tane ile ne kadar surede sayi artar.?Bursa nilufer de satici var mi?Tatile cikiyorym otele gidecegim ve kolonileri yanima alacagim kurt yerine ne verebilirim

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Bi hafta 10 gün idare ederler yanına almana gerek yok.. kurtlara gelince 10 tane döngü başlatmak için çok az pupa evresindeyken hepsi tam dönüşüm sağlayamıyor kimi kuruyor kiminin bacağı kanadı vs olmuyor yani 3-4 tane kayıp olacaktır kalanların hepsi erkek veya hepsi dişide çıkabilir

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Benimde 13 işçili Camponotus kolonim var haftada bir canlı yem 3 günde bir ballı su veriyorum 1 senedir yaşıyorlar :) yani gideceğin gün canlı yemlerini ve şekerli sularını ver sonra artıkları geri al

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Olur 5 gün bırakırsan kesinlikle mite oluşur
Gönderi otomatik olarak birleştirildi: