Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un Kurduna Başlamak

• Konbuyu başlatan NECO
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:26

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Merhabalar karıncalarımın yumurtalarının büyümeye başladığını bugün gördüm hafiften canlı yem olayına gireceğim Urfada 1 tane bile satan bulamadım ankara yemden alacağım acaba hangi evreleri alayım benim düşündüğüm 100 tane mikro 100tane 2-3 cm 10 tane böcek ve yataklık bunlar 3-5 kraliçe için yeterlimidir tabi daha sonra çıkacak işçiler içinde. Karınca hobisine para gitmez diye düşünüyorduk :D hakkını vermek isteyene biraz masrafı var :D

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Merhabalar karıncalarımın yumurtalarının büyümeye başladığını bugün gördüm hafiften canlı yem olayına gireceğim Urfada 1 tane bile satan bulamadım ankara yemden alacağım acaba hangi evreleri alayım benim düşündüğüm 100 tane mikro 100tane 2-3 cm 10 tane böcek ve yataklık bunlar 3-5 kraliçe için yeterlimidir tabi daha sonra çıkacak işçiler içinde. Karınca hobisine para gitmez diye düşünüyorduk :D hakkını vermek isteyene biraz masrafı var :D
Fazlasıyla yeter. İlk işçiler çıktığında haftada yarım un kurdunu zor yerler. Koloni büyüdükce yediği miktar da artar ama o zamana kadar üretmiş olursun.

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Fazlasıyla yeter. İlk işçiler çıktığında haftada yarım un kurdunu zor yerler. Koloni büyüdükce yediği miktar da artar ama o zamana kadar üretmiş olursun.
Peki 2-3 cm olanlardan almazsam sadece mikro alsam ozamana kadar yetişirler mi sadece mikro alırsam 10-15 böcekde alırım tekli satıyor

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Peki 2-3 cm olanlardan almazsam sadece mikro alsam ozamana kadar yetişirler mi sadece mikro alırsam 10-15 böcekde alırım tekli satıyor
Yetişirler. Micro kurtlar 2~3 aya böcek evresine geçer. O zamana kadar karıncaları microlarla besleyebilirsin.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Urfanın nersindensin bende urfada yaşıyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt