Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Üretmeyi Hızlandırma

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Unkurdu yemeyen sayısı 40 50 tane olan bir messor kolonim var. Bunları bir ay da 200 yapmak istiyorum. Şekerli su verecek bir düzenek için önerilere ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
354
91
185
Ödüller
2
LV
1

Unkurdu yemeyen sayısı 40 50 tane olan bir messor kolonim var. Bunları bir ay da 200 yapmak istiyorum. Şekerli su verecek bir düzenek için önerilere ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz
messorlar pek fazla şekerli su sevmiyor aslında farklı yemek çeşitleri ver pul yemlerden haşlanmış yumurta akı ne kadar fazla çeşit verirsen üretim artar

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Böcek verebilirsin şekerli su ver içmeseler bile bi parça pamuk koparıp şekerli suyun içine batırıp kolonide ver benim kanalda bunla ilgili bir video var bakmak istersen linki yazayim

Users who are viewing this thread

Üst Alt