Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yardım Lazım

Freest

Media
10 May 2021
35
14
50
LV
0

köye kraliçe aramaya gideceğim sonra dönüşte kraliçeyi çok az sarsıntı ile nasıl eve getirebilirim

Son düzenleme:

Benzer konular

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Test tüpün varsa kraliçen iki tarafı da pamuk olacak şekilde dar bir yerde dursun. Sarsıntı çok zarar vermez böyle yaparsan.

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

kraliçe aramaya çıkacağım buldukdan sonra köyde kalacağız yolda kraliçeyi sarsmadan çantamda nasıl götürürüm
Sarsılmayı engellemen mümkün değil önemli olan köye geldikten sonra ki süreç, köye vardıktan sonra canlıyı sessiz sakin bir yere koyman olacaktır ve şekerli su vermeni tavsiye ederim .

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Sarsılmayı engellemen mümkün değil önemli olan köye geldikten sonra ki süreç, köye vardıktan sonra canlıyı sessiz sakin bir yere koyman olacaktır ve şekerli su vermeni tavsiye ederim .
Şekerli su verirken daha çok strese girebilir. Verebilirsin tabi ama bence hiç gerek yok.

Freest

Media
10 May 2021
35
14
50
LV
0

yok kanka köyden şehiregeçeceğim köyde arıyacağım kraliçeyi

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Şekerli su verirken daha çok strese girebilir. Verebilirsin tabi ama bence hiç gerek yok.
Geldiği gibi tabi ki de şekerli suyu vermemeli canlının sakinleşmesini bekledikten sonra vermesi daha doğru yani bu bilinen bir şey olduğundan belirtmek istemedim.

Gadevor

Pupa
9 Ağu 2020
38
15
30
LV
0

Ben birçok defa köyden getirdim, tüpü arka koltuğa koyup başında bekliyorum. Bir sıkıntı olmuyor.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Tüpte dar alan bırakın ve bir kutuya koyun tüpleri etrafını da gazate vs ile sıkıştırın kutuyu da arabada savrulmayacak düşmeyecek bir yere koyun bir şey olmaz

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

köye kraliçe aramaya gideceğim sonra dönüşte kraliçeyi çok az sarsıntı ile nasıl eve getirebilirim
Mesafe cok uzak degilse koy tupe getir bisey olmaz uzun yolsa bi kutunun zemine corap koy ustune tupleri koy ustune bidaha corap koy kapagi kapat kutuda hava deligi olsun 3 4 saat duracaksa

Users who are viewing this thread

Üst Alt