Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

yeni başladım hangi tarantula türünü önerirsiniz?

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Arkadaşlar merhaba, tarantula hobisine başlıyorum bana hangi türü önerirsiniz? Tatlı gördüklerim için elime alırım vs. stres olmasın. Bütçe 300 tl.

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Elinize aldığınızda stress olmayacak bir tür yok. Arama butonundan arayabilirsiniz bunun için daha önce açılan konular, rehberler var.

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Elinize aldığınızda stress olmayacak bir tür yok. Arama butonundan arayabilirsiniz bunun için daha önce açılan konular, rehberler var.
sajırım öyle. ancak mümkünse bazen elimde besleme yapmak gibi şeyler yapabileceğim bir tarantula istiyorum. Bebeklikten almak istiyorum.

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Arkadaşlar merhaba, tarantula hobisine başlıyorum bana hangi türü önerirsiniz? Tatlı gördüklerim için elime alırım vs. stres olmasın. Bütçe 300 tl.
Aslında başlangıç türü diye bişey yok bana göre yuva yapmamış yuvasını benimsememiş her canlı kaçacaktır canlıyı alırken rengine vs gibi şeylere aldanarak değil kendi sağlayabileceğiniz koşullara göre almalısınız ama eğer illa öneri isterseniz grammostola pulchripes çok dayanıklı türdür

Users who are viewing this thread

Üst Alt