Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni Başlama

salih mert

Yumurta
2 Ara 2023
4
0
5
LV
0

Merhaba tarantula bakmak istiyorum daha önce hiç bakmadım başlangıç olarak hangi tarantula almalıyım sizce
NOT:fazla hareketli olmasın.

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

bulabilirsen nhandu chromathus öneririm

huzunlu_kokorec

Yumurta
28 Kas 2023
17
0
15
LV
0

Bu sitede bazıları satılık ilan veriyor onları takip edersen bula bilirsin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Birde bazı petshoplar ama çok zor bulursun petshoplarda

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
141
185
Ödüller
4
LV
2

Bu sitede bazıları satılık ilan veriyor onları takip edersen bula bilirsin

Birde bazı petshoplar ama çok zor bulursun petshoplarda
Tarantulayi petshop gibi bir yerde bulması çok zor canlı yem firması yapıyordu. İstersen dm üzerinden isim verebilirim

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

fazla önermem aşırı agresif olabiliyorlar tabi sizin için bir sorun olmaz ise tüm türler başlangıç türü olabilir,canlılar için facebook gruplarına bakmazını tavsiye ederim
tüm türler başlangıç türü olmaz fakat bu tür yeme agresif olsa da çok hızlı ve ya çok defansif bir tür vs değil başlangıca uygun türlerden bunun bir altı gp, brachy gibi türler çoğu kişi de sıkılıyor onlarla bir süre sonra

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
141
185
Ödüller
4
LV
2

tüm türler başlangıç türü olmaz fakat bu tür yeme agresif olsa da çok hızlı ve ya çok defansif bir tür vs değil başlangıca uygun türlerden bunun bir altı gp, brachy gibi türler çoğu kişi de sıkılıyor onlarla bir süre sonra
Dediğine katılıyorum bir murinus ile hobiye başlamak ile nhandu chromatus ile başlamak arasında fark var. Murinus çok hızlı ve agresif , nhandu chromatus ise agresif ama kaçma eyleminde değil.

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

nerden bulabilirim alabileceğim yerler varmı ?
Ankara canlı yemin ithalatı geldi sitesinde numarası var whatsapp dan yazabilirsin
Bence başlangıç türü diye bir şey yok Çünkü doğal olarak yuva yapmamış yaşam alanını benimsememiş her canlı kaçmaya eğlemlidir önemli olan canlı hakkında bol bol bilgi edinmek

salih mert

Yumurta
2 Ara 2023
4
0
5
LV
0

Ankara canlı yemin ithalatı geldi sitesinde numarası var whatsapp dan yazabilirsin

Bence başlangıç türü diye bir şey yok Çünkü doğal olarak yuva yapmamış yaşam alanını benimsememiş her canlı kaçmaya eğlemlidir önemli olan canlı hakkında bol bol bilgi edinmek
İzleyebileceğim bir kanal veya okuyup bilgi edinebileceğim bir kaynak varmı acaba

nhandu chromathus bu tür ile ilgili türkçe bir nasıl bakılır yuva nasıl olmalı gibi bir içerik bulamadım başka bakabileceğim bir tür varmı ?

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
141
185
Ödüller
4
LV
2

İzleyebileceğim bir kanal veya okuyup bilgi edinebileceğim bir kaynak varmı acaba

nhandu chromathus bu tür ile ilgili türkçe bir nasıl bakılır yuva nasıl olmalı gibi bir içerik bulamadım başka bakabileceğim bir tür varmı ?
Kaynak olarak yabancı kaynaklar mevcut araştırma ile bulabilirsin

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Nhandu tripepiye bakabilirsin zaten nhandu türlerinin hepsinin bakımı aynı

Wexy

Yumurta
19 Kas 2023
18
3
15
LV
0

kendine getirdiklerini yayınladımı

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
141
185
Ödüller
4
LV
2

Hobiye ilk defa
Grammostola Pulchiripes ile başladım ( sling )
Grammostola öneririm gayet sakin tür , albo almanı Tercih ederim o da çok sakin oluyor . Canli alıyorsan mutlaka sling almalısın , canlının hareket ve davranışlarını öğrenmek Açısından

Users who are viewing this thread

Üst Alt