Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni Bulduğum 2 Kraliçe

4 Nis 2021
15
2
30
LV
0

Merhaba arkadaşlar az önce yeni 2 kraliçe buldum messor olduğunu düşünüyorum ikiside 1 kanadını dökmüş tek kanatlilar birini alırken yakınlarında erkek kanatli da görmüştüm çiftleşmis olduklarını düşünüyorum. Bir sorum var bitanesi sakince dururken diğeri tüpün çıkışındaki pamuğu kazmaya çalışıyor neden olabilir ?

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Çok normal çoğu kraliçe yapar bu durumu. Bir kaç gün sonra muhtemelen sakinleşecektir.

4 Nis 2021
15
2
30
LV
0

Fotograf eklemeyi unutmuşum:)

Ekli dosyalar

• 20210405_131144.jpg
    20210405_131144.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 185

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Merhaba arkadaşlar az önce yeni 2 kraliçe buldum messor olduğunu düşünüyorum ikiside 1 kanadını dökmüş tek kanatlilar birini alırken yakınlarında erkek kanatli da görmüştüm çiftleşmis olduklarını düşünüyorum. Bir sorum var bitanesi sakince dururken diğeri tüpün çıkışındaki pamuğu kazmaya çalışıyor neden olabilir ?
Hava nasıldı acaba bulduğunuz zaman ?

Misfing

Media
20 Mar 2021
35
9
50
LV
0

Merhaba hangi ilde oturuyorsunuz

Users who are viewing this thread

Üst Alt