Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni Bulduğum Kraliçeler Türü/Cinsi Nedir?

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

Abi sen de İstanbul'daydın galiba burda büyük campo türleri nadir sanırım ben de hiç denk gelmedim ve ya bulan pek görmedim
Vardı çok genelde ormanda oluyor uzun süredir aramadım ve ilgilenmedim belki milet tuğkan abiden sonra onar onar aldıysa nesli tükenmiş olabilir ufak bir alan var bendede orda sagdce tera,lasiyus var messor üst kısımlarda tek tek var bir hobiye girelim olmadı ben bizim alana başka şehirlerden çeker salarım

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

olmadı ben bizim alana başka şehirlerden çeker salarım
Bu dediğin eğer yapılacaksa bunu bu konuda uzman, eğitim almış profesyoneller kişiler yapmalı. Bir türü çoğaltayım derken dengeyi bozabilirsin. Ayrıca türünü ve diğer canlılarla etkileşimini kestirebilmen imkansız.

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

Bu dediğin eğer yapılacaksa bunu bu konuda uzman, eğitim almış profesyoneller kişiler yapmalı. Bir türü çoğaltayım derken dengeyi bozabilirsin. Ayrıca türünü ve diğer canlılarla etkileşimini kestirebilmen imkansız.
Bu ufak alanı biz oluşturduk knk oyuzden fazla problem olmaz

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

IMG_20210502_020922.jpg

karınca takımı mı?
@Joker34 yazmış, karınca takımı kuracaktı sanırım. Aklıma bu geldi. Neden sordun ki?

Son düzenleme:

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

merak ettim peki nasıl üye olunuyor ona biliyor musunuz?

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

teşekkürler siz katılıcak mısınız peki?

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

ben soru hazırlaynım sadece sizin gibi tecrübeli arkadaşlarımızıda yarışmada görmek isteriz
Teşekkür ederim davetiniz için. Cins-tür tespiti konusunda bazı arkadaşların yanına bile yaklaşamam. Bu nedenle katılsam da temel birkaç sorudan çok öteye gidemem sanırım. Ayrıca üniversite sınavı gibi bir dert var şuan başımda.

Yine de sorayım. Bu yarışmanın içeriği nasıl yani daha çok hangi konudan soru çıkacak? Sorular çoktan seçmeli gibi mi olacak?

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Teşekkür ederim davetiniz için. Cins-tür tespiti konusunda bazı arkadaşların yanına bile yaklaşamam. Bu nedenle katılsam da temel birkaç sorudan çok öteye gidemem sanırım. Ayrıca üniversite sınavı gibi bir dert var şuan başımda.

Yine de sorayım. Bu yarışmanın içeriği nasıl yani daha çok hangi konudan soru çıkacak? Sorular çoktan seçmeli gibi mi olacak?
İsterseniz bu cevapları yarışma konusunun altına yazın ki merak edenler görebilsin.

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

sorular 3 etaptan oluşucak abi 1. etap cins tahmini 2. etap cins bakımı 3. etap ise karıncalarda görünen hastalıklarla ilgili olucak

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

Etrafı kapalıysa bir şey olmaz ama açıksa zararlı olabilir. Karınca takımıyla alakası var mı bu yerin. ?
Belki oraya ufak bir alan yapıp bir şeyler öğretmek için arkadaşları getirebilirim suanlık çevresi açık halka açık alan olsun istedim ,7 çam ağacı bir sürü kirpimiz ve birazda kedimiz var şuanda

Users who are viewing this thread

Üst Alt