Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yerli Kokon

Maho

Yumurta
25 Tem 2022
3
3
15
LV
0

Bu sene öyle çok bişey bekleme bir iki kişi dışında üretim yapan olmadı eğer olsaydı zaten şimdiye kadar piyasa canlı kaynardı seneye belki dahada düşer üretim ithalata devam :)
Bu sene benim de üretimlerim yalan oldu murinus kokonu yedi hamile Pampheteusum kabuk attı çift geniculatamın dişisi öldü çoğu kişinin başına da benzer talihsizlikler geldi şuan yakında doğum yapıcak bir akrebim var sadece

Creambea

Yumurta
25 Nis 2022
28
17
15
Ödüller
1
LV
1

Bu sene benim de üretimlerim yalan oldu murinus kokonu yedi hamile Pampheteusum kabuk attı çift geniculatamın dişisi öldü çoğu kişinin başına da benzer talihsizlikler geldi şuan yakında doğum yapıcak bir akrebim var sadece
Çok geçmiş olsun, bizde şuanlık herşey yolunda ama kokonu açmadan birşey demek için erken. Bu sebeple henüz fiyat veremiyoruz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bazı wp gruplarında yanlış anlaşılmalar olmuş, onu düzelteyim. "thespiderstr" İnstagram hesabı yakın arkadaşıma ait ve forumda üyeliği bulunmuyor. Bu sebeple bizim deyip kapandığını belirttim.

Son düzenleme:

Maho

Yumurta
25 Tem 2022
3
3
15
LV
0

Çok geçmiş olsun, bizde şuanlık herşey yolunda ama kokonu açmadan birşey demek için erken. Bu sebeple henüz fiyat veremiyoruz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bazı wp gruplarında yanlış anlaşılmalar olmuş, onu düzelteyim. "thespiderstr" İnstagram hesabı yakın arkadaşıma ait ve forumda üyeliği bulunmuyor. Bu sebeple bizim deyip kapandığını belirttim.
Teşeklür ederim geçen sene metallica üretmiştim şansım yaver gitmişti ama bu sene öyle olmadı maalesef

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Beyler adam söyledi zaten üretimden yavrular çıktıktan sonra fiyatı soylicem diye. Yavrular bir çıksın önce, kaç yavru cikacak veya yavru cikacak mı adam onu bekliyor zaten. Yavrular çıkınca fiyatı da söyleyecek ve o zamana kadar piyasa fiyatları da değisebilir. Kim olsa söylemez şimdiden, bende olsam ben de fiyat söylemem dereyi görmeden pacalari sivamaya gerek yok. Biraz sabır adamları fiyat diye bunaltmaya gerek yok 😊

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Oooo irminia mi bu? Erkekten tam anlayamadım da dişinin bacaktaki çizgi irminia gibi. Koleksiyonumuzdaki çeşit artacak anlaşılan 1 sene icinde😀
Evet irmina :) bite hati hati erkeği bulursak 2 adult dişi var :)

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Evet irmina :) bite hati hati erkeği bulursak 2 adult dişi var :)
Hati Hati de güzel bende vardı geçen sene satmıştım, muhtemelen dişiydi, kime sattığımı da bilmiyorum numaralar silindi rehberden, sattıklarıma okadar pişmanım ki

Users who are viewing this thread

Üst Alt