Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yine Strese Giren Kraliçem

Alihan hoylu

Media
20 Tem 2020
74
7
50
LV
0

Camp türü kraliçemin artık bir pupası var ama az önce pupaya bakmak için biraz açtım ve ayağıyla pupaya vurdu geri kapattım ama pupa sanki kırıldı gibi bu mümkün mü acayip üzüldüm bir daha bakarsam. Fotoda biraz gözüküyor yanı kırık gibi haftaya çıkar diye tahmin ediyordum:(((

Ekli dosyalar

• 20200828_230158.jpg
    20200828_230158.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 190

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

pupalar kırılmaz pupa örümcek ağı gibi bişeyden oluşuyor yani yapısı anca yırtılır öyle olmamıştır zaten sağlamdır

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

Camp türü kraliçemin artık bir pupası var ama az önce pupaya bakmak için biraz açtım ve ayağıyla pupaya vurdu geri kapattım ama pupa sanki kırıldı gibi bu mümkün mü acayip üzüldüm bir daha bakarsam. Fotoda biraz gözüküyor yanı kırık gibi haftaya çıkar diye tahmin ediyordum:(((
Hiç bişe olmaz

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Birşey olmaz benim campotonus kraliçesi ve majörüde pupanın üstüne basıyor :D kozası içine çöküyor sadece rahat ol bişey olmaz

Users who are viewing this thread

Üst Alt