Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

YouTube Kanalıma Destek Olursanız Sevinirim

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

Arkadaşlar merhabalar 8 9 aydır yanlış değilsem YouTube üzerinde içerik üretiyorum karıncalar hakkındaki tecrübelerimi yeni başlayan arkadaşlarıma aktarmak için bu süreç zarfında bu gün 300 aboneye ulaştık çok şükür sizlerden ricam desteğinizi esirgemeyip bana destek olursanız çok sevinirim

YouTube kanalımın linki:https://www.youtube.com/channel/UCBlwj6bfeTOEpMA2zVg36YQ

Benzer konular

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

bu forumun yardımlaşma üzerine kurulu olduğunu , abonelik dilenmek üstüne olmadığını düşünüyorum

çaylakoski

Media
30 Mar 2021
32
10
50
LV
0

Sana üye olmuşum zaten, bir kaç videonu da izlemişim. Baya güzel içerikli videoların var, başarılar dilerim.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

bu forumun yardımlaşma üzerine kurulu olduğunu , abonelik dilenmek üstüne olmadığını düşünüyorum
Forumumuz yardımlaşma üzerine hobi videosu çeken herkes kanalını bünyemizde paylaşabilir yani bir problem yok ? @Antlantis 'e gelirsek kendisini yakından takip etmekteyim gayet güzel videoları var destek olabilirsiniz arkadaşımıza.

@yyurdugul Yine de rapor ettiğiniz teşekkür ederiz mutabıkız!

Users who are viewing this thread

Üst Alt