Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ytong Gazbeton Kesme

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Ytong yani gazbetonu ne ile kesebilirim ona göre ekipman alıcam bu konu ile ilgili 2'inci konu daha fala yanıt almak istedim

Benzer konular

ekones1

Süper Majör
21 May 2020
119
88
105
LV
0

Ytong yani gazbetonu ne ile kesebilirim ona göre ekipman alıcam bu konu ile ilgili 2'inci konu daha fala yanıt almak istedim
Şöyle cevap vereyim, ekipmana vs gerek bile yok ben ilk formikaryumumu 20 cm kalınlığımdaki gazbetonu 5 cm ye düşürüp yaptım, bir heykeltraş edasıyla, yavaş yavaş yaparsanız; bir ahşap parçası ile bile oyabilirsiniz. (İlk seferde Kullandığım malzemeler: bir keser, kısa uçlu bir tornavida, bir vida, koca bir ytong kütlesi ve o anda zımpara olmadığı için 1 adet parke, çeşitli taşlar) yani çok ilkel yöntemlerle yaptım ve çok da iyi oldu. Kendinizi kasmayın bu konuda.
20200604_210603.jpg

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Şöyle cevap vereyim, ekipmana vs gerek bile yok ben ilk formikaryumumu 20 cm kalınlığımdaki gazbetonu 5 cm ye düşürüp yaptım, bir heykeltraş edasıyla, yavaş yavaş yaparsanız; bir ahşap parçası ile bile oyabilirsiniz. (İlk seferde Kullandığım malzemeler: bir keser, kısa uçlu bir tornavida, bir vida, koca bir ytong kütlesi ve o anda zımpara olmadığı için 1 adet parke, çeşitli taşlar) yani çok ilkel yöntemlerle yaptım ve çok da iyi oldu. Kendinizi kasmayın bu konuda.Ekli dosyayı görüntüle 3217
Peki mesmek için bende büyük ve kalın parçalar var

Users who are viewing this thread

Üst Alt