Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yumurtlayan kraliçe döllenmiş midir

FLATSARN

Yumurta
18 Ocak 2022
14
1
15
LV
0

Arkadaşlar merhaba herkese iyi hobiler diliyorum. Youtube da bir videoda yumurtadan çıkan karıncanın kanatlı olduğunu ve döllenmediği için böyle olduğunu söyledi. Döllenmemiş kraliçe karınca yumurtlayabilir mi?

Benzer konular

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Yumurtlayabilir ama işçisi çıkmaz.

Sigmund_F

Yumurta
21 Eyl 2021
15
2
15
LV
0

Arkadaşlar merhaba herkese iyi hobiler diliyorum. Youtube da bir videoda yumurtadan çıkan karıncanın kanatlı olduğunu ve döllenmediği için böyle olduğunu söyledi. Döllenmemiş kraliçe karınca yumurtlayabilir mi?
Partenogenezi duymuş muydun ? Kraliçe sperme ihtiyaç duymadan erkek karinca üretebilir. Kanatlı dediği erkek karınca

FLATSARN

Yumurta
18 Ocak 2022
14
1
15
LV
0

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için bir de döllendiğini anlamanın bir yolu var mı acaba

Son düzenleme:

Faisoulfy

Yumurta
Emektar
Deneyimli Hobici
21 Ocak 2022
24
21
15
Ödüller
3
LV
2

Merhaba Dostum, Sana Şunu Diyebilirim Ki Eğerki Yumurtlayan Kanatlı Prenses İse Yumurtalar Çıkar mı Bilmiyorum Ama Döllenmiş Olmasını Şöyle Anlıyabilirsin Eğerki Koloni De Prens Var İse Uçuş Dönemlerinde Çiftleşebilirler Eğerki Çiftleşirse Kanatlarını Döker Kanatlarını Döktüğü Zaman Prensesi Ayırabilirsin. İyi Günler İyi Hobiler ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt